reklama

Ahoj,konecne jsem se rozhodl pro koupi SPD bot a SPD pedalu. Jel

Ahoj,
konecne jsem se rozhodl pro koupi SPD bot a SPD pedalu. Jelikoz je dnes hezke pocasi tak jsem si rekl ze je konecne vyzkousim a vyrazili jsme s kolegou na hory. Na horach bylo trosku snehu ale dalo se to prezit kazdopadne asi tak v 75% planovane trasy jsem v kopci lehce spadl na bok. Kazdy rika ze si urcitym poctem padu musim projit. Nic proti tomu nemam a byl jsem s tim smiren ale co me opravdu nastvalo bylo to ze se mi ponicili prehazovacka (uplne se vyhla smerem k zadnimu kolu). Tohle jsem pri prvnim a jeste takovem mirnem padu necekal a tak se ptam co s tim? :) Mel jsem prehazovacku Deore ale ted nevim co delat dal. Co kdyz zase nekde upadnu a odrovnam dlasi perhazovacku? Neznam nikoho komu by se to stalo a pritom vscihni maji podobne nebo stejne kolo jako ja (mam Kellys Salamander) . Jsem ted uplne v koncich a tuhle zpravu pisu asi tak 2 hodiny po padu :) Jedine reseni co me ted napadlo je to ze by mozna pomohlo si koupit lepsi prehazovacku ktera by pripadne mohla byt odolnejsi napr. nejaky Shimano XT ale opravdu nevim jestli to pomuze. Dalsi reseni co me napadlo je koupit si nejaky kovovy kryt ale opet nevim zda to pomuze. Prosim vas tedy pomozte mi vyresit muj problem. Na SPD se mi jelo opravdu skevele ale tohle me opravdu nastvalo.

Diky moc.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Veoolw)
  • Re: Ahoj,konecne jsem se rozhodl pro koupi SPD bot a SPD pedalu.

         

    Doporučil bych výrobu kovového krytu na celé kolo. Těžko budeš padat stále stejně jen na přehazovačku.Se značkou a modelem kola to asi souviset nebude.Popř se vrať k normální obuvi .Je to bezpečnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (odborník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,konecne jsem se rozhodl pro koupi SPD bot

           

      lol ty ses teda borec

      [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (fff)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj,konecne jsem se rozhodl pro koupi SPD bot

         

    Narovnej nebo vyměň uchýt přehazky a jezdi dál, nevěřím, že bys zlikvidoval ramínko, a i to se dá narovnat.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2008
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024