reklama

Velikost rámu Pells

Ahoj,mám vybráno tohle kolo http://www.vltava2000.cz/sportovnidum... a protože budu kupovat přes internet a u nás v malé vísce Pellse nevedou, abych se na něm projela, nevím jakou velikost rámu. Měřím 169 cm, prosím poraďte 15" nebo 17", preferuji rekreační jízdu. předem moc díky. Ahoj

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2008
Autor: Helena168
  • Re: Velikost rámu Pells

         

    Můj názor rozhodně 17..)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikost rámu Pells

         

    Tezko rict, muze ti klidne vyhovovat jak 15, tak i 17", i kdyz to odhadem vidim taky spis na tu 17-ku. Chtelo by to videt geometrii ramu a vedet trosku tvoje rozmery, bez toho jde o loterii.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikost rámu Pells

         

    manželka má tuším 158cm a treka apache 16,5 jestli se nepletu a je akurát :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Velikost rámu Pells

           

      Prave, neni ram jako ram, co je u jedne znacky 17" muze byt docela odlisne od 17" u jineho vyrobce. Stejne jako dvema lidem o stejne vysce postavy muzou vyhovovat dve ruzne velikosti ramu.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.03.2008
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Velikost rámu Pells

             

        Přesně tak, třeba u Supa by mě na 182cm byla dlouhá i 16,5ka, která je výrazně delší než moje 18ky Cuby.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.03.2008
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikost rámu Pells

         

    Taky bych to spíš viděl na 17,ale i když u vás nevedou pellse tak si zkus na jakýmkoli jiném podobném kole projet a pak odhadnout vhodnou velikost.Jen aby horní rámová trubka měla přibližně stejnou délku jakou má pells na svých rámech.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2008
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikost rámu Pells

         

    Ahoj, před čtrnácti dny jsem kupoval Pells Crono Comp 2008, velikost rámu S, tj. ta 15 (15,5). Rámy by měli být stejné jako pro rok 2007. Je pro matku, měří 164 cm a to je asi maximum pro tento rozměr. Přišlo mi lepší než klasické dámské, pro ni je akorát, vyměnil jsem představec za štelovatelný, tak jí sedí perfekně. Ale každopádně bych doporučil ten větší - 17. Patnácka má velice výrazný sloping a hlavně hodně skloněné vzpěry, takže je velký problém připevnit na ně nosič, úplně chybí úchyty. Sedumnácka je tam ale má. Taky byl problém se zadním blatníkem. Teď už je všechno vpořádku. Perfektní kolo, moc dobře se na něm jezdí. Dobrý výběr v této kategorii.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2008
    Autor: PS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024