reklama

Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tretry

Ahoj,
potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tretry do deste. Nemate nekdo nejake zkusenosti?
Diky
M.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (geddy)
  • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tr

         

    Když jsem přemýšlel o zimních návlecích, taky jsem se tady ptal. X lidí mi je rozmlouvalo, někdo poradil tyhle, někdo tamty.

    Tak jsem dojel do cykloobchodu, řekl že chci zimní návleky a že mi nejvíc lidí doporučilo ty od BBB. Pepa je vyndal z regálu, dal mi je do ruky a řekl, že jsou fakt fajn, a že s nima jezdí taky a že stojí tolik a tolik. Vyndal jsem peníze z kapsy, koupil je, okamžitě nazul a od té doby je zdárně používám.
    DOporučuju naprosto stejný postup s těma letníma. Koneckonců to tak, až je budu potřebovat, udělám taky.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich navleku na tr

         

    Co vim ja, tak naprosta prodysnost zevnitr a nepropustnost zvenku se u navleku vylucuji. V opravdu nepromokavych navlecich ti bude proste vedro.
    Proti desti v lete pomuzou asi jenom tretry s membranou, ale teplo oproti lehkym vetranym tretram v nich bude stejne vetsi.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

           

      ...anebo sandále. vedro v nich nebude a velice rychle uschnou. pokud teda ale nemáš problémy se "studenýma nohama" jako např já (studené nohy mám i při 30 st ve stínu)...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2008
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

             

        ... a nejsi mrtvej ..?
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2008
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

               

          hmm, že by to bylo tím? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2008
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

             

        jo taky jsem pro sandály. Mám LAKE a jsou super a jezdím v nich od lo%nskýho jara. (asi) Nebyl problém ani v zimě. Teď jezdím jen v ponožkách. Když mrzlo a bylo chladno i ve třech vrstvách fuseklí, tak jsem koupil zimní návleky a pohoda. V létě návleky netřeba. Jezdím bos a používám tedy ty samý, co ty :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

         

    V létě do deště používám své vlastní návleky, zbavené ovšem ochranné vrstvy - nikdy nepromoknou, přitom propouští pot, jsou příjemné a hřejí... česky: holá kůže zbavená chlupů:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2008
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,potreboval bych poradit s vyberem letnich

           

      jéé, já bych se měl naučit číst... letní návleky NA TRETRY... no, už to nevrátím...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2008
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024