reklama

Cyklobrasny do lietadla

Cafte,
poradte prosim ako inteligentne zbalit brasny do lietadla? Nechcem ich mat vsetky jednotlivo - asi to ani nie je povolene.
Napadlo ma nejake hrube vrece,ktore by sa dalo ucinne zavriet a napchat do neho vsetky kapsy (dve predne, jedna zadna + stan, pripadne aj priatelkyne brasny). No a po nejakom zmenseni ak by sa dala vyuzit ako zadna kapsa pre stan + pripadne spacak.
Poradte ako na to.

[ Zpět ]
Datum: 10.03.2008
Autor: alo
  • Re: Cyklobrasny do lietadla

Já to dělám tak, že brašny, spacák a stan dám do batohu na záda tak aby to nemělo víc jak 20 kg. Zbytek dám do krabice nebo vaku s kolem a tam váhu neřeším, protože mám kolo zaplacené zvlášť. Když jsem se loni vracel z Kréty, tak vak s kolem vážil 44 kg a nikdo na letišti neřekl půl slova.

[ Zpět ]
    Datum: 11.03.2008
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika víkendy

18.04.2018
Ahoj, hledám zájemce o cyklistiku: jih Prahy a výjezdy do středních čech, Brdské hřebeny.

Hledám: Bikerka hledá bikera ;-)

16.04.2018
Ráda bych poznala bikera ochotného sdílet radost z pohybu, jízdu po trailech i zkušenosti v terénu. Pohybuju se…

Hledám: kamarádku nebo kamaráda na společné projížďky

16.04.2018
Hledám kamarádku nebo kamaráda od 50 do 60 let na společné projížďky - okolí OV, FM, KA.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (5 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018