reklama

Exquisite DSc

Ahoj,

tak už jsem včera a dnes jezdil na svém novém miláčkovi. :o) Kolo úplně super, jen jsem musel trošičku štylovat dorazy na přehazovačce a trošičku odehnout držák od rámu. Asi se cestou trošičku ohnul a na devátém kolečku neprocházel čistě řetěz... Už je vše ok, jen ten zadek booooolíííí... :o( Včera jsem něco málo najel a dnes jsem myslel, že se na to kolo neposadím... :o) Cestou jsem koukal, že k dokonalosti to bude chtít asi ještě trošičku přizvednout sedlo, ale jinak super... Oproti favoritohybridnímu crossu, co jsem měl před tím, je tohle jako Božská mana... :)

[ Zpět ]
Datum: 02.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ukutys)
  • Re: Exquisite DSc

         

    :o))) Retez si sedne a na sedlo si zadek zvykne rychle, pak je to sedlo perfektni (vlastni zkusenost)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Exquisite DSc

           

      Ten řetěz jsem vyřešil tím, že jsem ten držák odehnul od toho rámu. Bylo vidět, že byl lehce hlý... A jak jsem psla, už je to v pohodě. Přehazovačka je krásně přesná.
      Já vím, že zadek si zvykne... Vždycky si zvykl. Jde jen o těch prvních pár jízd... Už se těším na víkend, vyrazíme do Jižních Čech... :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ukutys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Exquisite DSc

             

        Uprimne receno,neni mi jasne, na jakem miste jsi mel co ohnute (tipoval bych jedine drzak zadniho menice), ale pokud bylo neco v neporadku, tak mels radsi zajet zpatky do obchodu a reklamovat zavadu, nez neco ohybat - za tu cenu musi vse slapat jak hodinky...

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Exquisite DSc

               

          Jo jo, přesně to bylo lehce ohle... Jde o to, že to kolo mi posílal kamarád z obchodu v Hranicích na Moravě. Asi cestou se to trošičku hlo, ale fakt nepatrně. A jelikož se považuju za relativně zručného člověka, bylo pro mě jednodužší to lehce ohnout zpátky. Oni by udělali totéž. Myslím, že je to lepší, než abych čekal další týden, než mi kolo přijde zpět...

          [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ukutys)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Exquisite DSc

                 

            Nebudem to rozebirat, pokud slape, slape, preju hodne v klidu najetych kilometru, myslim, ze na takovem kolecku je radost jezdit.

            [ Zpět ]
            Datum: 02.06.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Pepe)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

663 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024