reklama

Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turistická-trekingová kol

Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turistická-trekingová kola od Cube, dražší a luxusní modely v měřítkách českého cyklistického trhu.Má někdo zkušenosti s touto značkou? Kupuji takové kolo, oslovilo mě po všech stránkách, jen mám pocit že na Moravě není moc vidět, je to německá značka.Kompletně vybavené i s nábojovým dynamem.

[ Zpět ]
Datum: 03.03.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (P. ([email protected]))
  • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turisti

         

    Tady je seznam prodejců Cubu:
    http://www.cube-bikes.cz/prodejci.php?region=15
    Kolo jaké chceš asi mít na prodejně nikdo z nich moc nebude, ale aspoň třeba poradí, kde bylo k vidění nebo by ho samřejmě objednali (pokud bys ho chtěl).

    Já jsem se svojemi turistickými koly Cube Stereo a Cube AMS 125 maximálně spokojený, takové turistické kolo asi nehledáš :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turisti

           

      Kolo na které jsem se ptal už mám, zajímaly mne zkušenosti jiných cyklistů s touto značkou.Každopádně to byl skvělý kup,nyní v povánočním výprodeji a v akci, jsem za model z roku 2007 ušetřil 11 000,kč kdy katalogová cena činila 29 000,kč. Výborný hliníkový rám,postaveno na LX,nábojové dynamo,odolné pneu a některé originální prvky a vychytávky zaměřené na bezpečnost,viditelnost, ovladatelnost,jízdní režim.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (P. ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turisti

           

      Zaujala mě otevírací doba jediného prodejce u nás v kraji :-)))

      Otevírací doba:

      * Po: dle telefonické dohody
      * Út: Zavřeno
      * St: Zavřeno
      * Čt: Zavřeno
      * Pá: Zavřeno
      * So: Zavřeno
      * Ne: Zavřeno

      Jinak mi ta kola připadají jako od jiných "věhlasnějších" značek. A mají tam zatím jen MTB a žiletky.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2008
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turisti

             

        Předělával se myslim teď nekdy celý web a od té doby toho tam je mnohem méně :-)
        Na modely je vždy dobré u Cubu koukat na stránky Cubu, tedy:
        http://www.cube-bikes.de
        Ten původní odkaz byl pouze kvůli seznamu prodejců v ČR.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2008
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turistická-trekingová

         

    Kubajz jsou ty absolutně nejlepčí kola, což se dá vytušit už z mého nicku:-)
    Rám pochází z jedné ze tří fabrik v asii, komponenty od jednoho ze dvou výrobců, co konkrétního bys chtěl vědět...?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turistická-trekingová

           

      Zajímalo mě něco na způsob recenze od uživatele cykoturisty např.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (P. ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turisti

             

        No jo, ale když on i já jezdíme úplně jiný typ kola, tak ti taková recenze asi nebude moc platná...

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2008
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turistická-trekingová

             

        Znacka kola je vzdycky vlastne spis jenom napis na ramu. Ram si maloktery vyrobce dela sam, skoro vsechny jsou posvarovany nebo upeceny v Asii. Jde o to si najit takovy, co ti bude vyhovovat (urcenim, geometrii, zpracovanim, vahou, predpokladanymi vlastnostmi, cenou, designem a dalsimi a dalsimi vlastnostmi).
        Osazeni ramu je potom zalezitosti dalsich nekolika malo firem, stejny komponenty najdes i u vsech dalsich znacek. Opet zalezi na tom, co tobe vyhovuje.
        Tvrdit, ze je nejaky kolo lepsi nebo horsi jenom kvuli tomu, ze je na ramu napis Cube, Cannondale, Giant, Trek, Merida atd. atd. nejde, zalezi na vhodne zvolenem modelu pro sebe sama.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2008
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj,zajímalo by mě jaký máte názor na turistická-trekingová

             

        Já mám ocelový Attention z asi r. 2000, používám ho jako cykloturista. Jede, řadí a brzdí lehce a bezproblémově. Přes sezónu prakticky bezúdržbový, před jarem vyměním řetěz, špalky a baterky v světlech, a jak začne nějaký lanko drhnout, měním všechny (za chvíli začne drhnout jiný).
        Nic jiného od kola na výlety neočekávám. Zakoupil jsem jetý závoďák, protože má kvalitní vidli a brzdy do těžšího terénu a dobrou geometrii pro dlouhé a rychlé jízdy. Pohodlné sezení je pak věc sedla a nastavení.
        Takhle ti bude jezdit každý kolo s kvalitníma komponentama a vidlí na slušným rámu, o značce to není. Je pravda, že se liší geometrií, GT jsou na můj vkus hodně dlouhé, Supry a Mongusy zas kolmé a krátké, ale někteří výrobci mají více rámů různých geometrií, tak by se u nich taky asi něco pro mne našlo.
        Cube co jsem viděl, tak mě zaujaly tím, že nešetří na drobnostech, jak je dnes zvykem, takže dostaneš s kolem i slušný ráfky, řidítka, sedlo, rohy, pláště, atd. - takový přístup je mi sympatický, nemusím hned po nákupu přemýšlet, co vyhodit hned a co potom. Možná obchodní politika pro západní Evropu, Canyony jsou na tom podobně. U levnějších modelů tohle asi už taky platit nebude:-(((
        Tak to platí pro mtb, ale v jisté míře snad i pro crossy...

        [ Zpět ]
        Datum: 04.03.2008
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

282 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024