reklama

Slehace od Crankbrothers - ano/ne

Lonskou sezonu sem odjezdil na slehacich. Presneji na jejich nejlevnejsi verzi (egg beater mxr). Dneska jsem ale na nich dojezdil. Levej pedal zacal celkem neprijemne zadrhavat. Rozebral jsem jej a cekalo me prekvapeni. Vnitrni konicke lozisko je uplne v haji. Drazka vymackana do strany a zubata.

Musim tedy koupit nove. A ted otazka. Mam jit opet do slehacu (precejen, upnuti a nacvakavani mi sedne lip, nez u 520 od shimana), nebo se jim vyhnout? Kdo z vas je jezdi, kterou verzi a jakou mate zkusenost? Obevil se nekomu vakl, odeslo lozisko?
Ke vsem ostatnim modelum (krom toho meho) se dodava mazaci adapter. Jak funguje? A jake maji loziska (u repair kitu jsou prumislova, ty by sly aspon vymenit)?

Nerad bych dal do pedalu moc penez, aby mi za rok zas odesly (pro ty moje nejde pouzit repair kit

[ Zpět ]
Datum: 24.02.2008
Autor: pb
  • Re: Slehace od Crankbrothers - ano/ne

         

    ehm, prumislova = prumyslova, ach ta cestina :)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2008
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slehace od Crankbrothers - ano/ne

         

    Jednou za pul roku rozeberu a doplnim mazelínu. Ložiska kupuju v prodejně ložisek (cca 50 Kč). Dva roky slouží bez problémů.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2008
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slehace od Crankbrothers - ano/ne

           

      takze to ma normalni prumyslovy?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2008
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slehace od Crankbrothers - ano/ne

         

    Mám SL a ložiska jdou vyměnit bez problémů, v repair kitu jsou průmyslová ložiska na vnější část, kluzná ložiska na vnitřní část, prachovka na vnitřní část, tuším matky a vnější venkovní krytky. Odchází mi pouze průmyslová ložiska, teď jsem tam nacpal SKS ložiska, tak uvidíme co vydrží. Jednou za čas to rozeberu a vyčistím a doplním mazadlo, adaptér nepoužívám, neb si myslím, že je dobré staré mazadlo odstranit.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2008
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024