reklama

Lehokolo na prodej

Postavi jsem si nové a starší jsem přestal využívat. Fotka pro představu je na www.papji.wbs.cz .Bližší informace zašlu mailem, nebo přes skype.

[ Zpět ]
Datum: 23.02.2008
Autor: Papji
  • Re: Lehokolo na prodej

         

    Zasloužíš můj obdiv .-)) o výsledku práce nechci hovořit, to není důležité, ale vím, že i když kolo vypadá naprosto amatérsky a na koleně dělané, tak vím, že něco podobného bych asi nedokázal :-) Důležité je to, že z něj máš radost..

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehokolo na prodej

         

    na tvých stránkách jsou lehokola dvě o které se přesně jedná

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2008
    Autor: Old-Sam
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolo na prodej

           

      Přečti si první(1.)větu zadání vlákna ... Už? Ještě ne?
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2008
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lehokolo na prodej

           

      Na stránce, na kterou jsem dal odkaz je lehokolo jen jedno. A jinak je to, to lehokolo s horním řízením a koly 26".

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2008
      Autor: Papji
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024