reklama

Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Mac

Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Machine, které se pohybují v rozmezí 10. - 15. tis. Kč? Máte s nima někdo zkušenost?

[ Zpět ]
Datum: 18.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklman)
  • Re: Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Mac

         

    za 15 kkč od toho nic moc nečekej... Obyčejná vidle, pokud bude na kotoučích, tak budou ubohý = v této ceně rozhodně V - čka, osazení taky asi žádná sláva. Ale záleží na tom, co od toho kola chceš... Na ježdění po nepříliš rozbitých cestách asfaltových či polních to bude stačit... Ale nějakej horší terén, popř. les nedoporučuju!!! Mám doma Rock Machine Torrent 2008 za 26 000,- a taky to není zdaleka to, co bych chtěl... Ale aztím musí stačit, už je to přece jenom slušný kolo. Jinak ale ikdyž jsem fanda Rockmachinu, myslím že do 15 tisíc budou jiná lepší kola co se poměru cena/výkon týče... Každopádně stačí HLEDAT!!! PODOBNÝ TEMATA SE TU ŘEŠÍ POŘÁD!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2008
    Autor: HombreXXX
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Mac

         

    Na podzim jsem si koupila Rock Machine Flash ve sleve asi za 12 500 a myslim ze na tu cenu je to pomerne slusny... jako vidle sla samozrejme hned pryc, ale jinak je to komplet deore a to je jinak v tyhle cenovy kategorii teda dost problem sehnat.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zuzana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Mac

         

    Rock Machiny v téhle cenové kategorii nejsou vyloženě špatné, ale z vlastní zkušenosti bych dal přednost například značce GT. Jak GT, tak Rock Machine prodáváme a GT je obecně silnější v kolech 10-20tis. a Rock Machine v kolech 20-30.

    Pokud bych vybíral kolo okolo 15 tis. a vybíral z těchto dvou značek, nejspíše bych vybíral z těchto:
    GT Avalanche 2.0 Disc 14 990,- http://www.finebike.cz/obchod/kola/horska-kola...
    GT Avalanche 2.0 11 990,- http://www.finebike.cz/obchod/kola/horska-kola...
    Rock Machine Flash 15 990,- http://www.finebike.cz/obchod/kola/horska-kola...
    Rock Machine Thunder 70 13 750,-http://www.finebike.cz/obchod/kola/horska-kola...

    Tady bych zřejmě dal přednost GT A2.0 Disc, má to již hydraulické kotouče, vidlici s LockOutem, LX přehazovačku.. Pokud by stačily V-brzdy, dá se něco ušetřit. Rozhodně však nedoporučuji GT A3.0 Disc, který má mechanické kotouče, brzdný účinek za ty problémy nestojí.

    BTW ještě k příspěvku níže. Rock Machine Torrent 2008 je podle mého názoru VELICE povedené kolo, které má mimo jiné Bombera a zcela nové a velice povedené Hayesy Stroker V6. Zajímalo by mě, s čím nejste na tomto kole spokojený? Chápu, že vybavení může být vždycky lepší, ale s tím se také zvyšuje cena.. Za tuto cenu je to velice povedené kolo, jak vybavením, tak designově.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2008
    Autor: FineBike
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Mac

           

      Netvrdím, že nejsem spokojený, jen jsem naznačoval, že nemá cenu se nějak urputně zamýšlet nad výbavou, jelikož v jedné cenové kategorii bude u většiny značek velice podobná, ne-li stejná. To moje postesknutí nad Torrentem nebylo myšleno jako nespokojenost ( ikdyž ty náboje asi půjdou pryč...), naopak, je to moje láska, jen jsem chtěl říct,že to není žádné SUPERKOLO, že je spousta lepších kol, přirozeně mnohem dražších... Tak jako každej kluk sní o Ferrari, i můj ciklistický sen je v úplně jiné cenové kategorii než kolo, které mám doma.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2008
      Autor: HombreXXX
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký máte názor co se týče výbavy na kola Rock Mac

             

        Také jsem to tak pochopil, můj favorit je třeba Wilier Solitario na sadě XT, zapletená kola Mavic CrossMax SLR a vidlice Fox... ;-) Toto kolo je skutečné Ferrari.. :)

        [ Zpět ]
        Datum: 09.04.2008
        Autor: FineBike
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (16 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024