reklama

Zdravím...mám dotaz, prosbu, problém. Jsem cyklo-začátečník...má

Zdravím...mám dotaz, prosbu, problém. Jsem cyklo-začátečník...mám nové kolo, obyčejné, trekongové 4ever RS..ale stačí pro začátek bohatě (rekreační cyklistika a pak se uvidí). Kolo jsem dostala, složili jsme ho, ale nejsem si jistá, zda je po našem složení bezpečné.Chtěla bych ho dát někam do \"opravny\", \"cyklokrámu\", aby mně na něj koukli, seštelovali...atd..jsem Plzeňská...ale nevim, kam se obrátit...říkám si, aby si pak nenaúčtovali nějakou velkou pálku za to, že seštelujou pár šroubků :( Dále bych si chtěla koupit helmu, ale nevím jakou, ale to už jsem koukala zde na jiným foru..to je v poho. Další rada, kterou bych potřebovala je to, že přemýšlím na tím, že si koupím i botky na kolo..tzn. budu potřebovat vyměnit pedály...proto prosím o radu, jaké by si měl začátečník, který bude jezdit na crossovém kole jen tak ve městě a okolí, silnice....nebude jezdit nic náročnýho..poradíte mě prosím, jaké pody, jaké pedály...ještě bych ráda, kdyby ty boty byly použitelné i na spinning :)dík moc za rady

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (JančaB. ([email protected]))
  • Re: Zdravím...mám dotaz, prosbu, problém. Jsem cyklo-začátečník.

         

    S tím servisem je to trochu těžší. Mám zkušenost, čím větší krám, tím horší servis. Nevím, z které části Plzně jseš. My máme docela dobré zkušenosti s firmou AC Veloma Jánský v Třemošné. Rodinná firma, tak si zákazníka váží. A mají tam i dobrý výběr cyklodoplňků. Co se týče nášlapů, já osobně bych doporučovala jednostranné, říkám jim "dámské". Pokud budeš chtít cykloboty používat i na spinning, pak si kup nějaké dobře odvětrané.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2008
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím...mám dotaz, prosbu, problém. Jsem cyklo-začátečník.

           

      Jenom k tomu spinningu- na zadnym spinu jsem nevidel pouzivat jiny system naslapnych pedalu nez SPD, takze pokud jde tazatelce o kompatibilitu i pro spinning, urcite by se mela mrknout na pedaly od Shimana, se systemem SPD.
      Tohle teda plati, pokud uvazuje o naslapech a ne o klasickych pedalech bez zamku.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.02.2008
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024