reklama

Spodní prádlo

Ahoj, prosím o radu jaké používáte spodní prádlo pokud jezdíte bez vložky. Mám dlouhé kalhoty bez antibakteriální vložky a nevím co pod to.
Díky

[ Zpět ]
Datum: 17.02.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Marteen)
  • Re: Spodní prádlo

         

    Teď v zimě naostro nikdy. Boxerky - moira . A protože nemám v dlouhých zimních čapákách vložku - vystřihl jsem ze starých krátkých a tu šoupnu mezi boxerky a kalhoty. Drží to dobře a zadek je v teple.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2008
    Autor: hasan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodní prádlo

         

    Jestli na zimnich capakach nemas polstr, neni nic jednodussiho nez si pod ne navliknout letni kratasy s polstrem.Pres to si muzes dat klidne nejaky klasicky funkcni spodky, pokud je hodne zima.
    Kdyz driv nebyvalo funkcni spodni pradlo, oblikali jsme si na zimu pod capaky normalni damsky silonky. Klidne se to tak da resit i dnes, pokud si teda pozdeji nehodlas odlozit na verejnosti :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodní prádlo

         

    funkční prádlo. od tý doby, co jsem se dozvěděl o jeho existenci jiný nenosím, ani když jsem bez kola. fakt doporučuju!

    Máš na výběr

    umělý: http://www.moira.cz/index1.php

    přírodní (vlna): http://www.termopradlo-devold.cz/

    Moiru jsem zkusil jednou. Jednak to po propocení zrovna nevoní:o), ale hlavně já mám na umělinu alergii, takže to pro mě nejde:o( Ale pokud tě tohle netrápí.... kamarádi si jí chválí.
    Vlnu a konkrétně Devold si nemůžu vynachválit a postupně si skoro každou výplatu něco přikupuju:o) Jiný spodní prádlo na sebe už neberu:o) Funguje skvěle a nesmrdí ani když to propotíš. Schne to skoro okamžitě. Na delším vandru mám jedno a totéž prádlo na sobě několik dnů bez pocitu špinavosti či smradu.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodní prádlo

         

    Tady další do počtu http://www.sensor.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodní prádlo

         

    Kratasy s vlozkou. Funkne pradlo sa mi neosvedcilo, iba ak na uplne kratke jazdy, ovela skor to zacne odierat zadok.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2008
    Autor: o
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Spodní prádlo

         

    Starý slipy s dírou na p***li. Mám jich několik a nechci je vyhazovat, dokud jsou na sport použitelné...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

330 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024