reklama

gramáci, vidláci a ti ostatní...

Zdravím bajkery! V nějakém časopisu (velo??) jsem viděl článek popisující tyto lidi velmi humorným způsobem, nemáte ho někdo v PC?

[ Zpět ]
Datum: 30.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
  • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

         

    myslíš článek, co obsahoval text : Kolař je náhodou velmi dobře vzhledově zařaditelný druh, neboť jeho hlavním poznávacím charakteristickým znakem je kolo, u přizpůsobivějších jedinců pak ještě přilba. Dále se pak dají rozdělit do dvou základních charakteristických skupin právě podle stavu jejich mysli, srdce a duše........ Ten ale nebyl o žádných vidlácích atd, ale napadal označení "BIKER".......

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

           

      blbnu... bylo tom, že cykloturista neníkaždý, kdo jezdí na kole.......

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

           

      ne ne, myslím že to bylo něco jiného :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

         

    Tak snižování gramů na kole je snad to jediné, o co se nezajímám. Já jsem pravým opakem gramáků. Teď právě kupuji nový plášť na krosse, rubenu - je sice mnohem těžší než ten originál, ale zas je to kus poctivý čeký gumy. A až jednou zjistím při nějaké závadě na cestě, že bych v tu chvíli potřeboval svěrák, tak si nějaký malinkatý na cesty určitě pořídím...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

           

      tak ja bych se na gramaka klidne dal, ale ty penize :/........... :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (dejf ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

             

        určitě nejsem gramák, gramy mě nezajímají, ani vidlák, nemusím mít tu nejlepší vidlu na kole. A FAKT NEMÁTE TEN ČLÁNEK NĚKDE V COMPLU O TĚCH GRAMÁCÍCH atd.? Nebo nevíte které to bylo číslo VELA?? james74

        [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

           

      Ohledně českých plášťů od Rubeny - taky jsem je zvolil a k mému překvapení (zděšení ?) vůbec, ale vůbec neubývá vzorek. Je to už cca 1 000 kiláků tvrdýho flokování a pořád nic. Že by to byla poslední pnumatika nadosmrti??....

      [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (StandaT)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: gramáci, vidláci a ti ostatní...

             

        Hodně jsi mě potěšil. Co já se na nich najezdil na favoritu a byly skvělé. Popravdě - jiné ani na trhu snad nebyly.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024