reklama

Zkušenost s internetovými obchody

Ahoj, chci si objednat kolo pres internet. Nasla jsem 2 obchody, ktere jsou celkem blizko meho bydliste, maji skoro stejnou cenu, ale nevim, kteremu dat prednost... Proto se ptam, jake mate zkusenosti s internetovymi obchody kupsikola.cz a kupkolo.cz?

[ Zpět ]
Datum: 30.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zuzka)
  • Re: Zkušenost s internetovými obchody

         

    Dal bych přednost kupkolo.cz dobrá zdejší pověst. Zboží máš do tří dnů doma.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2008
    Autor: Jílke
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenost s internetovými obchody

           

      U "kupkolo.cz" je zarážející uvádění tzv. původní ceny. Třeba nové XT kliky 2008 - pův. cena 6800 a nyní 3320. Ta nová cena je O.K., ale ta původní nikdy neexistovala! Když přišlo nové xt všichni začínali s cenou kolem 3500. Je dobré u těch obchodů porovnat ceny většího množství zboží. Jedny z nejlepších cen a dodání do druhého dne má např. liberecký Bikesport. Jinak zkušenosti mám zatím jen dobré se všemi. V kameni je to o moc dražší.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2008
      Autor: hasan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenost s internetovými obchody

         

    kupkolo-kupoval jsem si dva pláště za cenu, kterou bych dal v kameňáku za jeden. Za dva dny jsem je měl doma.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nebiker)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenost s internetovými obchody

         

    Ahoj, super zkušenost s: www.cykloexpert.cz

    u některého zboží je doprava domů zdarma.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza H.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenost s internetovými obchody

         

    Určitě kupkolo. Jeden z nejlepších cyklo eshopů a to ve všech směrech (ceny, přístup, informování o stavu a průběhu objednávky, reakce na dotazy, reklamace, informace na webu o tom co je skladem).
    Tohle je zkušenost na základě cca 150 nákupů v cca 15 eshopech. Z toho na kupkolo 15 objednávek.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenost s internetovými obchody

           

      Souhlasím, KupKolo můžu všem doporučit. Poslední dobou jsem si zvykl tam nakupovat, v posledních 2 týdnech asi 3 objednávky (taky jsem to mohl objednat naráz ;) ).
      Zboží, pokud ho mají na skladě, což asi většinou ano, odešlou většinou ještě tentýž den, co podám objednávku a doma mám zboží doručené následující den, max. ten další.
      Navíc ceny podle mě výborné, rozhodně můžu doporučit.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2008
      Autor: Kubajs
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenost s internetovými obchody

           

      Ani kupkolo není bez chybičky, objednal jsem stojan za 1990,-, po několika dnech poslali info, že již není. Stojan bylo možné objednat i nadále několik dní za stejnou cenu, následně se jenom změnila cena na 2690,- a stojan nabízejí k prodeji dále. Nechápu, když není.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2008
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Zkušenost s internetovými obchody

         

    Ahoj, sháním nějaké příslušenství i díly na kolo, můžete mi poradit nějaký dobrý e-shop? Kupkolo.cz je výborný, ale nemají tam vše, co chci...
    Díky moc za rady :-)
    Jenda

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2008
    Autor: Jenda21
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024