reklama

Merida vs. Kelly's - ktery

Zdravicko, pohravam si s myslenkou koupit nove mtb kolo.
Nejvic se mi libi tyhle 2 modely:
http://www.merida-bike.cz/prodej/sub-40-v-08
a
http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

Bohuzel se ale v tomto moc nevyznam, tak nevim, jestli jsou to dobra kola, dobre znacky atd. Rocne najezdim maximalne tak 1600km, nepotrebuju kolo na extremni teren, staci kdyz se s nim nebudu muset bat jet po lese... MTB mam i ted, proto vim, ze jinou kategorii kol nechci, zaroven tloustka plaste do 2 palcu (plus/minus) se mi jevi jako idealni, protoze jezdim i na silnici a nechci si pripadat jako traktor :-)

Co rikate na ty kola? Diky

[ Zpět ]
Datum: 24.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Am!go)
  • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

         

    LOL na extrémní terén :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lovec medvědů)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

           

      Vzal bych Kellyse ten má odrazky ve výpletu

      [ Zpět ]
      Datum: 24.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lovec medvědů)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

             

        Tak odrazky nejsou zadny kriterium, sice jsou povinny, ale netrapej mne. Jde mi spise o tu kvalitu (v tehle cenove relaci)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.01.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Am!go)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

               

          Medvěda na kole jsem viděl, lovce medvědů jsem na kole ještě neviděl, proto usuzuji, že lovec medvědů není ten správný radil.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.01.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Zejo)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

                 

            Ha Ha Ha

            [ Zpět ]
            Datum: 25.01.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Lovec medvědů)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

         

    no, ta merida má o něco menší zdvih vidlice, ale zase je asi o půl kila lehčí... bát se jezdit nebudeš muset, obě kola by měla něco vydržet. Také záleží, kolik chceš do kola investovat (předpokládám kolem 10 000Kc), jestli nenajdeš někde lepší.(třeba loňský model vevýprodeji). Já osobně, když bych si měl vybrat z těchto dvou, tak beru asi tu meridu

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2008
    Autor: ozy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

         

    Ty kola jsou skoro stejně osazený. Kellys má lepší vidli a ráfky a vlastně i cenu.Já bych volil Kellys.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

           

      Ad vidlice- copak si myslis, ze se skryva za znackou Merida za vidlici na te Meride? :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.01.2008
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Merida vs. Kelly's - ktery

         

    Diky za nejake poradne rady :-) Presne bych chtel do kola investovat max.11k, ale radeji bych min. S tema lonskejma modelama...nejaky jsem nasel, asi o tridu lepsi, ale nevim, jak budou dostupny, kdyz si kolo budu kupovat tak za mesic, takze mi jde spis o tu kvalitu znacky, protoze lonskej model bych koupil v podobny cenovy skupine jako letosni (tedy max tech 11 tisic), ale predpokladam, ze kdyz mi staci tyto letosni,tak lonsky vyssi modely by mely byt taky kvalitni a nabidnout trochu vic muziky, proto je ted moc neresim

    [ Zpět ]
    Datum: 24.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Am!go)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024