reklama

Zámek s alarmem

Máte někdo s tímto zámkem s alarmem zkušenost??
http://www.etronic.cz/eshop/index.php?main_page...
Předpokládám, že to půjde přecvaknout, ale mohlo by to zahnat lapku tim hlukem. Je otázka, jestli stačí citlivost a hluk na to, abych vyběhl z lokálu a kolo zachránil.

[ Zpět ]
Datum: 21.01.2008
Autor: Majan
  • Re: Zámek s alarmem

         

    Já ho mám asi rok. Je super, že je daleko skladnější než jiný tlustý zámky... Občas mi ten ječák nereaguje, ale to je asi chyba v mé manipulaci.
    rámus dělá slušnej. Fakt řve dost hlasitě. Z hospody to slyšet být může, ale záleží jak daleko budeš..
    I když mě stál dost peněz, tak jsem spokojenej :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zámek s alarmem

           

      Dík, kladu si totiž otázku, zda nekoupit raději nějakou podkovu nebo např. toto http://www.tokoz.cz/cz/?class=1&class2=0...
      Také je otázka, jestli když ke kolu doběhnu nedostanu přes boudu a nebo již zloděj nebude vesele ujíždět. Takto přišel kamarád o kolo v Sušici před cukrárnou a byl to okamžik. Někteří tmavočeši jsou totiž dost rychlí.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.01.2008
      Autor: Majan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zámek s alarmem

         

    Mám 4 ks na všech svých kolech. Jsem maximálně spokojen. Citlivost je nastavitelná nastavením délky pružinky uvnitř alarmu. Provz na 3 AAA Baterie cca. půl roku až rok - dle používání. Řve to dost hlasitě a nedá se to odemknout bez použití pohybu se zámkem uvnitř držáku a to už to začne vřískat. Rovněž to začne vřískat, pokud by se zloděj pokusil zámek přestřihnout. Mohu doporučit. Za čtyři roky zkušeností naprostá spokojenost. Akorát v zimě baterky v mrazu odcházejí rychleji.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.01.2008
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zámek s alarmem

           

      a co když zloděj z toho zámku nejprve vyndá baterky a pak ho teprve ukradne - jde to

      [ Zpět ]
      Datum: 25.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jiboy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zámek s alarmem

             

        Pokud ho máš aktivovaný a zastrčený v držáku na kolo, tak ho musí nejprve vytáhnout z držáku, aby z něj mohl vyndat ty baterky. Jinak se k nim totiž nedostane. A pak ho musí ještě rozšroubovat, aby se k těm baterkám vůbec dostal. Ale to už jsou všechno pohyby se zámkem, které znamenají spuštění alarmu.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.01.2008
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

400 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024