reklama

Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

Ježíšek mi donesl Torrenta 08. Když jsem ho poprvé viděl, byla to láska na první pohled a po týdnu byl doma. Když jsem tak pročítal zdejší diskuse, mám pocit, že jsem si měl pořídít raděli GT Avalanche, na kterej mě přemlouvalo několik známých, kteří jezdí na GT už roky. Ale nedal jsem se a pořídil si RM. Od vánoc mě svrběly ruce, tak jsem hned 25.12. vyrazil na první vyjížďku, navíc jsem se odhodlal k prvnímu použití nášlapů v životě. Ještě, že bylo všude 20 cm sněhu, lepší být zmrzlej než dobitej. Ale dá se říct, že už jsem si zvykl a maximální spokojenost. Jen mi pořád vrtá hlavou: JE TEN RM OPRAVDU O TOLIK HORŠÍ NEŽ GT?

[ Zpět ]
Datum: 14.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hombre XXX)
  • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

         

    Poděkuj Ježíškovi a jezdi dál - jseš spokojený, tak co řešíš?
    (stejně jsou nejlepší authoři, meridy a treci :-))) )

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

           

      No. Na několik značek si zapomněl, ale budiž:))

      [ Zpět ]
      Datum: 14.01.2008
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

             

        No já vim, že Tvoje GT je holt GT ... ale jak říkám - na authoři, meridy a treky nemá ani to GT :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.01.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

               

          ... sem to nechtěl slyšet takhle přímo, no ale když to hovoříš ty, tak to asi bude pravda:)))

          [ Zpět ]
          Datum: 14.01.2008
          Autor: mira.l
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

         

    proč by měl být horší - v materiálu, zpracování, geometrii rámu nebo komponentech? celkem tvůj příspěvek nechápu. je přece jasné, že máš-li kolo za x peněz, tak najdeš spoustu kol za 2x či 3x, která budou lepší, ale v dané cenové kategorii máš kolo o kterém nemusíš pochybovat. jezdi na něm, zvykni si na něj a měj ho "rád" a ono ti to vrátí. můžeš ho tu a tam vylepšit, proč ne, časem ho třeba můžeš i prodat a koupit lepší, ale pochybnosti hned na úvod Ti zážitek z jízdy moc nezlepší.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2008
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

         

    Jestli se na nem citis dobre, tak je to jedno. A podle mne ty ramy budou i kvalitativne bude podobne, takze opravdu spise zalezi na geometrii a pokud se ti ted jezdi dobre, neni co resit.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2008
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

           

      Jsem absolutně spokojenej, jen mě docela nalomily ty věčný kecy pyšných GTčkářů, ale ty tu byly už předtím, než jsem si RM koupil. Takže se budu těšit, až je budu nechávat za sebou v lesním bahýnku, pak se budu smát já a můj milovanej RM se mnou :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Hombre XXX)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

             

        No vidis :-). Popravde receno, ted mam sto chuti si rypnout a rici, ze GT je stejne lepsi, ale byla by to ptakovina, takovy vyrok. Je to jedno, slape se nohama. (A hlavou)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.01.2008
        Autor: mgt
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

         

    Aby jste to neměli s těma kolama tak jednoduchý :-)

    http://www.bicy.cz/popelnice-detail.php?detail...

    Přeji příjemné slintání :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2008
    Autor: Radius
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

           

      Pěkný kousky jsou tam k vidění...;)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.01.2008
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

         

    Taky si nemyslim, že je horší nebo lepší. Hlavní rozdíl bude v geometrii a ta je prostě jiná a záleží na požadavcích každého, komu sedne které z těch kol více.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2008
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

         

    Mám jedno pravidlo když si pořídím něco nového - přestanu aspoň na půl roku sledovat věci v této oblasti, akorát pak člověka mrzí co mohl mít a kdesicosi.

    Užívěj si pěkného nového kola a přeji hodně spokojených kilometrů na něm :)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2008
    Autor: Krtek007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

           

      Sice když zjistíš, že jsi mohl koupit lépe, tak to trošku zamrzí. Nadruhou stranu pro příště už máš více zkušeností a víš třeba kde jsi při výběru udělal chybu a proč si nekoupil to nejlepší za ty peníze, co splní tvoje požadavky.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.01.2008
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rock Machine Torrent 08? Nelituji?

             

        Jojo, i tak se to dá brát, ale rozhodně už si nemá cenu tím koupi nějak zošklivovat, prostě stalo se a jakékoliv změny by byly pekelně drahé. Ale pro poučení je to rozdnodně dobré, přece jen i tady platí, že "chybama se člověk učí".

        [ Zpět ]
        Datum: 14.01.2008
        Autor: Krtek007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024