reklama

Suprema Rattler SF

Co říkáte na toto kolo?
http://www.suprema.cz/horskakola/rattlersf/
Ale nemá to Altus ale Aceru a místo pevné vidlice je vidlice SYNC GRIND AC. Je v hypernově za 6 tis. Příčí se mi kupovat kolo v supermarketu, tak se vás ptám, co vy na to?

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (lubosh ([email protected]))
  • Re: Suprema Rattler SF

         

    Možná to má také plastová raménka u véček, ne? No, myslím, že na běžné pojížďky po městě (nákupy, do práce a tak) to splní své služby, pro cykloturistiku bych se ale porozhlédl jinde.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Suprema Rattler SF

           

      To zní trošku ironicky :-) Jestli jsem dobře pochopil co myslíš těmi raménkami u véček, tak ty plastové nejsou. A kde se mám poohlédnout po kole na cykloturistiku do 10 tis. ale spíš do 8?

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lubosh ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Suprema Rattler SF

             

        Ironii v tom nehledej. Chtěl jsem říct, že tahle marketová kola podle mě poslouží do určité úrovně, ale nelze od nich očekávat zázraky. Viděl jsem tyhle plastová véčka právě v marketech mockrát a dost mě to vadilo - brzda je na kole dost důležitá. Zkus se podívat po authoru, meridě, kellysu. Jestli chceš dělat trochu náročnější turistiku (cca několik tisíc km ročně), spíš bych uvažoval o kole od těch cca 10 ti. Kč.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Suprema Rattler SF

               

          :D vy ste vtipný :D ja natem skáčem dirt :D a len zo srandy čakmám kedy sa my neco uvolní, urve !
          a poviem vám zatial vidrzal mna ! a ja jazdim Dirt , downhill všetko mám aj ine bajki ! ale zatoze je to superma tak ho musim pochválit ! esce drzi

          [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (U.S.Abike ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Suprema Rattler SF

                 

            ...ááá, pán je sebevrah... :-)) Nebo spíš kluk s omezeným pudem sebezáchovy. Ale to nic, to přejde, všichni jsme si tím prošli. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 07.08.2009
            Autor: Juras
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

539 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024