reklama

Les

Nechápu, proč si lidé kupují drahá celoodpružená kola, když si potom stěžují na špatné lesní cesty a chtějí jezdit po krásných asfaltových cyklostezkách.

Datum: 19.12.2007
Autor: Redakce
  • Re: Les

         

    Ach jo, tak jsem si před spaním chtěl vylepšit náladu a přečíst si něco zajímavýho ale vidím, že jsem neměl šťastnou ruku při výběru tohoto článku. Nevím, nevím, myslím, že ale umíš mnohem lepší kousky .-) Co tím článkem chtěl autor říct? Mě to nějak uniká...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    ted si mě namlsal. ani netušíš jak se těšim až mi na jaře bude zas ta zla příroda dělat všechna ta protivenství a mně se večer nebude chtít vrátit do řádu civilizace. škoda, že je to tak daleko.

    ale jinak dobrej pokus odvrátit pozornost diskutérů od další hádky;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2007
    Autor: vette
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Hm, taky nechapu tohle slohove cviceni na aktualni tema. Jezdim po silnici na silnicce a na fullikovi v prirode, v usich muziku nemam, na nic si az tak nestezuju, snad jenom na malo casu.
    Treba najdes ctenare, co se v clanku najde.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Dalnice neni špatne? Postavili dalnice od lesy i pole. Take mnoho zvirata od pole jsou mrtvé diky rychlost auta.Nekdo cyklisti maji rozum,neudelali zničit lesy.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2007
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Priserna zhovadilost, clanek o nicem. Tisice pismen tvori zcela nesmyslny text...autor zjevne nema co delat.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka A)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Myslím, že jsem autora pochopil. Pokuší se nám sdělit, že neustálá regulace přírody vedoucí ke stále většímu lidskému pohodlí je sebezničující. Až zničíme a řádně zregulujeme celou přírodu, nebudeme v ní moci již sami žít, protože to již nebude příroda, ale umělý les. Taková plastiková náhražka skutečné nespoutané přírody. Líbílo by se nám v takovém světě, kde všechno bude ideálně podle našich chvilkových momentálních představ??? Asi ne..... Prostě ten strom překážející ve výhledu se nám nakonec tak vryje do paměti, jak nám tam překážel, že na něj budmem pak při každé vzpomínce na tento výlet vzpomínat, ale vždy v dobrém a zasmějeme se tomu s chutí a rádi, až si řeknem:..."Jo táááám, no tak tam jsem taky ještě nebyl!:-)))))"

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      Tak asi takhle to vidím taky.Článek se mně moc líbil a bohužel je pravdivý.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2007
      Autor: rambousek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      Normálne som si predstavoval ako sa mi slimáci vrhajú pod kolesá, mravce stavajú prekážky do cesty, pavúci naschvál pletú siete tak aby som ich zobral tvárou, .... nádhera. Snaha za každú cenu pretlačiť civilizačné výdobytky tam, kde nemajú čo hľadať, nás o tieto "zlomyslenosti" prírody, môže pripraviť. Čo by bolo škoda. Pekný a výstižný článok.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2007
      Autor: Michalič
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Myslel jsem, že lepší článek než "kulička" si tady nepřečtu. Mýlil jsem se. Dík!!

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Výborný článek, skvěle jsem se při něm bavil.
    Kocoure nedej se odradit škarohlídy a piš dál!

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Díky za ten článek, Kocoure. Skvěle jsi vystihl i mé pocity.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Pěkné! Připomíná mi to četbu recenze na film. Vybrané věci, které kritik odsoudí, ve skutečnosti skýtají masochistické zalíbení. Tedy pokud recenzent nepředstaví film jako nudu. Ta v popisovaném lese rozhodně nehrozí. Jinak kam se hrabou rozbité lesní cesty na rozbitý asfalt ve městě a kočičí hlavy.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Co zas to je za článek? co je to za nesmysl a hovadinu....?
    Proč si asi lidé pořídí kolo s odpružením a jezdí s ním po cestě? důvodů je snad spousta. tak př: Třeba přeci někam jedu do přírody musím tam dojet po cestě, chi mít kolo použitelné všude nejen na cetě, a přeci cesta taky není hladká bez překážek spousta kanálů, mostní spoje, díry, obrubníky, apod. už kvůli toho mám celoodpružené kolo.
    A autor tohoto článku je asi velký pesimista co se vyžívá, v takovýchto nesmyslech že chcem snad v lese osvětlení,,, nebo snad cykoservis, že chceme civilizaci v lese,přece každému dojde, že když jede do přírody, tak musí počítat s blátem, deštěm, a kde čím. a nechce to měnit, tak to je a kvůli toho tam jezdí..a nebude si stěžovat na stav cest.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petros)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      to mi trochu pripomina nejakyho manika co tu zahlasil ze bezdratove tachometry jsou jen modní vystrelek :)))))
      nekteri lide jsou proste divni a mam pocit ze na tyhle diskuzi je jich nejak moc :)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (escobar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      Nepochopil ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2007
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      Zahloubej se do vyhledávače a přečti si reakce na pár témat o cyklostezkách. Pak možná poznáš, o co kocourovi jde.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.12.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      Ono není třeba ani prohledávat moc net, stačí pozorovat jak se chovají slavně LČR v lesích a při jejich "zpřístupňování". Škoda mluvit, každý asi máme vlastních zkušeností ze setkání s údržbáři lesa v Lakatoši dost.

      Ale jinak s tou civilizací v lese - taky vám připadá, že o sportu se hlavně mluví, hlavně se ukazuje v televizi a hlavně se u něj člověk poslední dobou nesmí moc nadří?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2007
      Autor: Krtek007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    pěkné! ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: cami
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Smutné, to co píšeš je 100%pravda,ale bohužel,pláčeš na špatném "hrobě". Ti co o tom rozhodují se myslím jen usmějí a budou naši přírodu nesmyslně válcovat dál. Bohužel stále nikdo neporadil, jak je nakopat do pr...e tak, aby se něco změnilo a nejen s lesy. Všem přeji zdraví a ať Vám to šlape.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: vorvaň
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Hezká satira. Bohužel ti co by se měli zamyslet to vidí jen přes svoje koryto. Je to jako bys házel lopatou na zeď hrách. Ale jinak super :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Hezky jsem se při četbě článku zasnil a zavzpomínal na letní vyjížďky do Křivoklátských lesů. Moc hezky napsáno. A zárověň jsem článek pochopil tak, že současný stav autorovi vyhovuje a žádné vylepšování lesních a polních cest na úroveň "cyklostezek" si nepřeje. Souhlasím s ním. Dokud mne stáří neschromí natolik, že na kolo už neusednu, nic lepšího než co dnes venkovská krajina nabízí nepotřebuji. Ostatně, budování cyklostezek beztak považuji za způsob, jak si různé firmy snadno namastí kapsu z obecných, státních či evropských peněz.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.12.2007
    Autor: tlamsa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Les

           

      Ono si myslím nejde ani toliko o budování cyklostezek, ale o budování trailů dle společnosti s názvem ČEMBA.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.12.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jarinek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Les

             

        Myslet znamena h.... vedet, vzdyt to znas. Delat rychly soudy o cemkoli, aniz by si k tomu neco zjistil, dokaze kazdej. Ale neco to o nem potom vypovida.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.12.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Les

         

    Pochopil jsem přesně.Je to fajn.Kdo nechápe je trouba:)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.01.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tomasgk ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

535 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024