reklama

tasticka pro PDA

Ahoj, nevite nekdo o tasticce, kdeja by se dala pridelat na riditka a predstavec pro PDA s navigaci?
neco malyho...
diky
HX

[ Zpět ]
Datum: 05.12.2007
Autor: Hrabe-X
  • Re: tasticka pro PDA

         

    Neco malýho... záleží, jak velkýho ho máš...Já to vyřešil takhle: použil jsem upevňovací modul z pouzdra na mobil (spec. dělaný na řidítka, v Německu, asi 8,-EUR). Předtím se do něj norm. telefon vešel... leč později k nepotřebě...Tudíž jsem vyndal plastovou protikolejničku z pouzdra, tuto zabudoval do PDA futrálu (eBay, 3,99)... a zanýtoval (nýt for free vedle u ševce). Já použil extra futrál na konkrétní model, ale v "Levných knihách" měli báječné celokožené etui za 69,-Kč(to jsem zjistil až později, květen 07).Před hnusným počasím to celé chráním upraveným softfutrálem od brejlí.Když se dívám na ceny futrálů (nemluvě o tom, že držák na PDA jen tak nevidno), tak mám pocit, že jsem ušetřil pár kaček, které vesele prohýřím :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2007
    Autor: jeník2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tasticka pro PDA

           

      Zkus www.arsenal.cz, tam jsem kupoval futrál na mobil na řídítka. Myslím, že by se dal použít i pro tvůj účel.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.12.2007
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tasticka pro PDA

             

        ten sem videl....ale na PDA je to zase moc maly

        [ Zpět ]
        Datum: 06.12.2007
        Autor: Hrabe-X
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tasticka pro PDA

           

      rikas, ze v levnych knihach koupim futral na pda????

      [ Zpět ]
      Datum: 06.12.2007
      Autor: Hrabe-X
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tasticka pro PDA

         

    Našel jsem na eBay toto:
    http://cgi.ebay.com.au/Bicycle-Bike-Mount...

    Ale nevím, jestli bych do toho PDA v terénu svěřil. Vozím ho v rámové brašničce, jen to má tu nevýhodu, že na něj není vidět ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2007
    Autor: Žulda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tasticka pro PDA

           

      hm, dik, ale ja bych to musel nejdriv videt...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.12.2007
      Autor: Hrabe-X
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tasticka pro PDA

         

    Mám univerzální držák PDA do auta + držák na kolo odsud:
    http://obchod.sunnysoft.cz/kategorie/61-ostatni...
    a v dešti pda nacpu do pouzdra odsud:
    http://obchod.sunnysoft.cz/kategorie/108...
    Můžeš si vybrat velikost, která se ti hodí.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2007
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024