reklama

Témata cyklodiskuzí

Teda, pánové, když vidím, co tu jsou někteří schopni řešit na cykloserveru - pečení, hubnutí, DVD a studené nohy.....napadá mě už jen jediné "cyklo"téma, které tu v tomto ročním období ještě chybí..Jaké používáte sněžnice???:-())))) Má někdo nápad na leší témy než jsou ta výše uvedená..tak sem s ním!

[ Zpět ]
Datum: 28.11.2007
Autor: Martis
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    a co třeba jak se udržovat ve formě přes tu dlouhou zimu, kdy se nedá jezdit na kole, ne každý má vyhřívané boty atd..

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      ano, to je zajimave tema, ja vybehnul na zimni pripravu a uz 14 dnu si z toho lecim koleno v naprostem klidu sedic doma.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hele)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Krafat tu jen o kolech, to by byla pěkná votrava.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      A o čem jiném by se tu mělo krafat, když ne o kolech??? Právě, že už se tu krafá spíš o všem jiném než o kolech a pozoruji tu jen vzájemnou nevraživost a samá témata o odchodech a agresivitě. Jestli ono to nebude tím, že se právě přestalo krafat o těch kolech a začalo se krafat o tom ostatním, které vzbuzuje jen sváry a neplodnou agresivní atmosféru. // Jinak ty sněžnice bohužel nemám, ale nějaký sněžnicový koloskútr, to je zajímavá myšlenka, ne???

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Takže za mě: kolo není auto nebo letadlo, takže rubrika "nevím si rady" je pro mě víceméně vyčerpaná (sice jsem přeborník na foukání galuskových ventilků, ale na to se tam už dlouho nikdo neptal :-) ). Čímž zároveň ze sebe nedělám profika, ale se svýma kolama si už rady vím.
    Nezbylo mi než se přesunout do "cykloakcí" a kecacích "co se nevešlo"...
    P. S. - tak jaký ty sněžnice sou teda nejlepší? Kdysi - když jsem chodil do skauta - jsem si je vyrobil, ale taky jsem si v nich rozbil ústa :-))).

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      já mám už roky plastový sněžnice MSR, používám hlavně zjara, když je špinavej firn, občas leze tráva - Jeseníky, jsem s nima maximálně spokojený a je to dobrá alternativa k běžkám, v čerstvým sněhu se, samozřejmě boříš, ale můžeš jít prakticky i místy, kde pro špatnou schůdnost nechodíš ani v létě, motat se mezi stromama, scházet prudký padáky apod. používám k nim hůlky, dovozce ve p. Šilhán - Vertical Sport

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      Měla jsem na dva víkendy půjčené sněžnice značky Sasquetch. Jsou jednoduché a levné a pro tu srandu stačí. Žádné jiné jsem nezkoušela, srovnávat tudíž nemohu.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2007
      Autor: Ildi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Každá rubrika má něco do sebe, píchlé kolo už taky umím opravit, možná i díky radám zdejším a kolik jsme si dneska už receptů poslali :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Máš přece rozdělené sekce - takže sekce "co se nevešlo" apod. můžeš klidně vynechat.

    Jediné, co by se podle mého názoru mělo dodržovat je správné zařazování témat do správných diskuzí - ne všechno automaticky flákat sem. Prostě co patří do cyklistiky ve městě, tak řadit do diskuze "ve městě na kole" - tak, jak je to uvedeno i v záhlaví diskuze...
    Je to tak rozděleno

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      OK! Vynechám! Pak se ale nedivte, že těch, co odcházejí jinam a vynechají nakonec celý tento server je nějak podezřele více v poslední době.... když každého, kdo chce nakolecz. diskutovat o kolech odkazujete někam jinam. Pod pojmem "Co se nevešlo" si na cykloserveru představuji stále jen něco co souvisí s cyklistikou a nedá se jednoznačně zařadit jinam. A ne slepičinec o dietách a cukroví či diskuze o elektronice, které by spíše patřily do nějaké poradny na www.elektroworld.cz. Mimochodem, nebylas to náhodou zrovna ty, kdo tu to slepičení nedávno odsuzoval???

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Témata cyklodiskuzí

             

        Odešlo v poslední době podezřele více?!? Odešel Matyx, o dalších nevím...
        Nikdo také není posílám nikam jinam - teda alespoň jsem si toho nevšimla. Ale je také fakt, že teď už všechno nečtu.

        Jak můžeš vidět - každý si pod pojmem "co se nevešlo" nebo i pod jiným tematickým celkem představuje něco jiného. Je to stále o tom, že
        * co člověk, to jiný názor
        * tohle je diskuze veřejná, takže prostor tu může dostat každý
        * zatím není nic, co by bylo jako diskuzní téma zakázáno
        TAK WO CO GO?!?

        A to - jak ty říkáš "slepičení" jsem já rozhodně nikdy neodsuzovala. Já ho vždycky jedině podporovala :o)))
        Nebo máš snad na mysli jistou diskuzi s Eliškou?!? To byla ovšem jiná kategorie...
        Ale ty si dej pozor, aby si od nějaké té slípky nechytil klovanec... Našlápnuto máš slušně...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Témata cyklodiskuzí

               

          No, už se bojím, celej se jen třesu! :-))))) a co se týče toho O co mi jde???... V podstatě o to, aby se zde nerozšířil virus krafání a ničem, přičemž se dostaneme do roviny právě toho klování jednoho po druhém.:-( Radši tu budu donekončna rozebírat hlavové složení než na cykloserveru krafat o cukroví a jen tak mimochodem semtam po někom jedovatě klofat!

          [ Zpět ]
          Datum: 28.11.2007
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Témata cyklodiskuzí

                 

            Dokud se kafralo "o ničem" kafralo se o kolech i o cukroví a neklofalo se po sobě.
            Negativismus se tu šíří od té doby, co sem pronikla "sociální" témata.
            A mimochodem - tvé téma zrovna pohodou také nevyzařuje, tak se klofni a založ radši to téma o koupi nového kola...

            [ Zpět ]
            Datum: 28.11.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Témata cyklodiskuzí

                   

              Ta témata k věci jsem zde již založil - Vaše cyklopřání pod stromeček? či tak nějak a Jaké osazení na AZUB Max. Takže pokud už hovořím a dotazuji se druhých - vždy se snažím k věci. Bohužel v současné době, když nahlédnu na tyto stránky, řeší se tu často opravdu kraviny zcela nesouvisející jakkoli s cyklistikou.:-( At´se na mne nikdo nezlobí, prostě věci, které bych na tomto serveru fakt nehledal. Přesně jak psal Matyxz, co pak následně ohlásil svůj odchod. Samozřejmě nikomu nebráním přetřásat zde kolo jako prostředek k hubnutí....budiž, ale přetřásat "Kuře 100x jinak", no kam to tu pak směřuje, fakt nevím...Když sem vleze někdo nový zvenčí a vidí ty věci, co se kolikrát řeší, nevraživost apod. asi rychle odejde a ještě znechucen.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.11.2007
              Autor: Martis
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Témata cyklodiskuzí

                     

                Kuře 100x jinak je náhodou děsně důležitý :o)))

                Hele, ale zkus se poptat lidí, co je sem na server přivedlo - možná budeš překvapen, co vlastně na netu hledali a dostali se sem na tu diskuzi :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 28.11.2007
                Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Témata cyklodiskuzí

                     

                Ty jseš na nás, Martisi, moc náročnej a přísnej. Témata z techniky a fyziologie se tu už vyčerpala a jenom se nezáživně opakují. A to buď odkazy na vyhledávač (což někteří odkázaní těžko nesou), anebo přímými odpověďmi. Takže zbývá nevyčerpatelná zásoba osvěžujících témat odpočinkových a myslím, že to tak zůstane. Už kdysi jsem napsal, že to tu není placená poradna, ale server, kde si může každej slintat, co chce. Koho to tu nebaví, ať jde opravdu jinam, nebo ať si vybírá. ;-)

                [ Zpět ]
                Datum: 28.11.2007
                Autor: abernathy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Témata cyklodiskuzí

               

          Bať :-)
          Jakej slepičinec? Přece dobré jídlo ke kolu patří! Zítra tu proberu "Kuřátko 100 x jinak" :-).
          A WO TOM TO GO! :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 28.11.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Sněžnice?: http://www.bikebase.cz/article.php?ARTICLEID=202

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      Tak to je maso, já to nadhodil jako fór a ono to fakt existuje. Řetězy na kolo...tak to jsem tedy fakt ještě neviděl. Musím hned objednat!!:-))))

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Možná to také bude tím, že v současné době na kole jezdí jen ti opravdu zažraní do tohoto koníčka... Takže jestli se tu nyní neřeší věci ohledně kol, tak to asi bude právě tím, protože ti "normální", kdo teď kolo odložili, se o to v tomto ročním období ani nezajímají :-))) Počkej zase na jaře, to zas bude dotazů "Jaké kolo do 10000 ?" apod. ;-) To samé s technickými dotazy, když teď skoro nikdo nejezdí, tak ani neopravuje kolo, ne...?

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      No já si zas myslím, že ted´před Vánocemi kdekdo uvažuje koupit právě třeba kolo - např. já:-), ale to by bylo asi zas na jinou diskuzi. Nebo třeba osadit kolo přes zimu něčím novým apod.....i když už na kole nejezdí.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Témata cyklodiskuzí

             

        No, tak založ nové téma "kolo pod stromeček, jaké ?" a hned se ta, pro Tebe, záživnější témata rozrostou ;-) To samé s "tuningem" kola...
        Hromada věcí se tu opravdu už řešila nespočetně krát, ono ob den odpovídat na tu samou jedinou věc také není zrovna zábavné, ne každého ho to baví. Pak nastupuje funkce "Hledání", je to od odpovídajícího sice malinko nezdvořilé, ale někdy už fakt nevyhnutelné...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2007
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    pro mě jsou tedy teplý nohy vysoce aktuální a v tuto dobu ryze cyklistický téma a jen příspěvku vděčím za to, že mám vytápěný vložky doma, ono i to hubnutí je hodně aktuální, pro toho kdo chce jezdit na kole kopce stylem Lance A. atd. no a témata, co mě nazajímaj si označím a po ftákách, no problem.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    no tenhle bastl mě vysloveně láká :D
    http://www.bike-forum.cz/forum/99019/143314...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      Tyjo, tohle je super, do toho pujdu :) Uz mne to kolikrat napadlo a ted mam presny navod! Fakt dik! :)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: jeniiceek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Přimlouvám se za to, aby nebyla omezována šíře probíraných témat, ale aby bylo pro uživatele snazší odfiltrovat tematické okruhy, které ho nezajímají. Zdejší diskusní fórum by bylo za tímto účelem ovšem potřeba strukturovat jinak než je tomu dosud.

    Dnes je možné buď otvírat jen jednotlivé tematické okruhy nebo pak rovnou celou všehochuť ("Všeobecně o kole" či "Všechna témata"). Jako uživatel bych uvítal, kdybych si mohl sestavit vlastní seznam tematických okruhů, které by mě zajímaly, a odfiltrovat ostatní témata tak, aby mě "neobtěžovaly".

    Za poněkud nešťastné považuji vyčlenění okruhu "Ve městě na kole" mimo hlavní nabídku témat. Vždyť v jednotlivých městských sekcích se diskutuje minimálně a přitom by sem patřila všechna témata o silniční i železniční dopravě, motorismu, cyklotrasách a cyklostezkách, o bezpečnosti a podobně.

    Naopak by mi přišlo logické vyčlenit cykloturistická diskusní témata týkající se vašich společných akcí a výletů, které zajímají převážně jen ty, které se jich zúčastňují.

    Stranou by mohly být i diskuse o tématech s cyklistikou zdánlivě nesouvisejících, jako jsou například témata politická, případně i diskuse o hubnutí, vaření plus témata typu "Nejlepší vtip" a podobně.

    Moje konkrétní představa je následující: Sednu si k počítači, navolím si témata, která mě zajímají, tj. v mém případě témata ekologická, dopravní (bezpečnost provozu, cyklostezky), společenská (alkoholismus, kouření) a případně politická. Odfiltruji témata o vašich výletech, lehokolech, vtipech, vaření, hubnutí, hudbě a podobně. Do témat technických bych odskočil jen v případě, že bych se potřeboval (naléhavě) něco dovědět. Jiní z vás by měli zase úplně odlišné preference, navolili by si jinou sestavu a nebyli by tudíž rušeni tématy, které je nezajímají.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      Ano, ano, ano. Ano, ano, ano!!! Takhle bych si to taky představoval. Poslední dobou mám taky chuť sem přestat chodit, a to právě kvůli nadměrnému balastu. Přitom technicky není problém balast odfiltrovat vhodnější strukturací (a ještě by bylo ideální, kdyby téma, které někdo neznalý omylem založí v nesprávné sekci, mohli nějakým hlasováním registrovaní uživatelé přesunout do správné sekce - tedy není třeba zásahů správců stránek).

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: PavelŠ
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      To mně nechává v klidu. Když to otevřu tak provedu automaticky selekci ve své hlavě. Je jen na mně na co zareaguju a na co ne. Když otevřu něco co se mi nelíbí, není na světě nic jednoduššího než ho zase hezky zavřít. No problem :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Petrun
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Témata cyklodiskuzí

             

        Mě to taky nechává v klidu. To, co mě nezajímá, já osobně odfiltrovat dokážu. Problém je přesně opačný: Témata, která zajímají mě, mnoha jiným vadí. Myslel jsem si, že když se dokážu já vyhnout tématům, která mě nezajímají, a tolerovat je, dokážou to i ostatní ve vztahu k tématům "mým". Bohužel tomu tak ale není.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2007
        Autor: Medvěd
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Témata cyklodiskuzí

               

          To ale není tvůj problém. To je jejich problém!

          [ Zpět ]
          Datum: 28.11.2007
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Témata cyklodiskuzí

                 

            Kéž by tomu tak bylo. V podstatě denně si tu někdo stěžuje, jak ho obtěžují moje antimotoristická a "sociální" témata. Vlastně si stěžují na svou vlastní neschopnost si vybrat to, co je zajímá. Kromě toho jsem si nevšiml, že by zase oni brali ohled na to, co naopak nezajímá nebo dokonce pohoršuje mě. V takovém případě by sem těžko mohli psát například oplzlé vtipy... Přesto jsem se proti tomu ani jedinkrát neozval. A to se mi tady někteří snaží kázat o toleranci. :o)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.11.2007
            Autor: Medvěd
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Témata cyklodiskuzí

                   

              Antimotoristická a sociální témata jsou také třeba. Tvoří protipól motoristickým a antisociálním tématům. Aby si člověk mohl udělat názor, musí posoudit obě strany. Piš dál ať se vztekaji jak chtějí. Až se přestanou vztekat, teprve pak to bude opravdu špatné. Nejhorší za všeho je apatie, předchází totiž rezignaci!!!

              [ Zpět ]
              Datum: 28.11.2007
              Autor: Petrun
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Témata cyklodiskuzí

                   

              já třeba Tvoje příspěvky prakticky nečtu, ale nevím, proč by mi měly vadit, selekci toho co chci a co nechci číst si dělám v pohodě docela sám a nepotřebuji k tomu ani nějak zvlášť vyspělý "softvérový" příslušenství, kéž bych měl takovou možnost svobodné volby všude jako zde v diskuzním fóru!

              [ Zpět ]
              Datum: 28.11.2007
              Autor: vladaza
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Témata cyklodiskuzí

                     

                Přesně takhle by to mělo být. Pokud někoho něco nezajímá, není to důvod k tomu, aby se snažil autora/autory těch "nezajímavých" témat a příspěvků jakkoli omezovat nebo dokonce umlčovat.

                Změna struktury diskuse je ale potřebná kvůli uživatelskému komfortu diskutujících. Je v zájmu provozovatele serveru vyhovět i těm, kterým současná struktura nevyhovuje a kteří pak kvůli tomu dělají dusno.

                [ Zpět ]
                Datum: 29.11.2007
                Autor: Medvěd
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Co se ti na tom nelíbí? To je normální. Je zima a lidi si potřebujou popovídat.
    To není jen tady. Koukni ke konkurenci :
    http://www.bike-forum.cz/forum/lecba-akne...
    http://www.bike-forum.cz/forum/ot-daruji-kote...
    http://www.bike-forum.cz/forum/vanocni-darky...
    To je ortodoxní cyklistické fórum! Normální věc :-)

    PS : Nejvíc se mi líbily témata : komár a kuličky :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Témata cyklodiskuzí

         

    Proč se obracíš jen na pány? S holkama nemluvíš?? :o))

    Před každýma Vánocema se tu začne probírat pečení a hubnutí/tloustnutí a cukroví atd. Probírá se to v práci, u holiče atd. atd. Ne že by mě to přišlo zábavný, ale prostě mi to nepřijde divný. Stejně jako téma dárků pod stromeček. Nechceš-li nečti a nepřispívej. Podle mne je to jediná rada.

    Jinak bych měl ještě postřeh. Proč si myslíš, že sem většina lidí chodí pro technické věci o kole? Mě přijde, že je to naopak. Nemůžu si vzpomenout, kdo mi to řekl, ale znělo to nějak takhle: "Kolo se dá buď opravovat nebo na něm jezdit. Oba sporty zároveň se provozovat nedají." Já radši jezdím. DO ničeho se nevrtám a opravuju stupid závady, který opraví každý, pokud má ruce. Na ostatní si zapltím cykloservis. Mě tu primárně zajímají tipy na výlety, pokec se známými, organizování vyjížděk a srazů apod. A z toho jak sem mluvil s ostatními, tak si nemyslím, že jsem v menšině.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      Jurimíre, vidím to úplně stejně. Hluboce odborná témata nejsou pro mě přitažlivá. Zajímají mě spíš ta, která se týkají přímo ježdění a popovídání si s lidmi. Kam se pojede, co je tam zajímavého a s kým by se tam dalo jet.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: Burísek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      V mnoha vecech mam stejny nazor, ale v zasade podporuju Medveduv prispevek.
      To, co jsi tu napsal, totiz asi nevypovida o vetsine lidi, co se ocitnou tady na diskuzi, ale o vasi skupine lidi prevazne z Prahy a okoli. Nebylo by teda od veci mit moznost odfiltrovat zazitky a postrehy napr. z nektere z vasich vyjizdek, jakou mel kdo AVG a kolik kilometru vlastne kdo ujel, protoze nenasel vlakovy nadrazi. Na druhou stranu by v tematu treba "srazy" mohl tyhle veci kdokoli jakkoli pretrasat a nikomu by to nevadilo, protoze by tim nebylo "zapleveleny" treba vlakno o zimnim obleceni.
      Ja sice vim, ze mam moznost vyberu, co si cist budu nebo ne, ale kdyz se zvrhne opravdu KAZDY tema na tlachani nejpozdeji po nejakych 10 prispevcich, tak me to ponekud rozladuje :o) Tlacharnu do tlacharny (a to se vi, ze to tam taky obcas navstivim, kdyz budu mit chut), techniku do techniky atd. atd.. Uz jenom kvuli vyhledavani a posilani do historie by to byla slusnost.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      Tohle fórum je taková hospoda. (už se s tím opakuji, ale budiž) U nás ve vsi (900 obyvatel) jsou momentálně 3 použitelné. V každé vím, co se tam asi tak bude probírat za téma, neboť se tím od sebe odlišují. Nicméně stejně všude debata je i na jiné téma než je to hlavní, které hospodu charakterizuje. Prostě tam jdu s tím, že si s někým chci pokecat a některé naše zájmy jsou podobné.
      Na kole se dá jezdit nebo ho spravovat (Jerome Klapka Jerome, Tři muži na toulkách)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2007
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Témata cyklodiskuzí

           

      při větě "Před každýma Vánocema se tu začne probírat pečení a hubnutí/tloustnutí a cukroví atd." jsem si vzpoměl na fantastickou aplikaci z google labs - Google Trends. Ta pro dane slovo (slova) zobrazuje pocet hledani daneho vyrazu na googlu v zavislosti na case.

      Ukazka pro slova baking a cycling (peceni a cyklistika):
      http://www.google.com/trends?q=baking%2C...

      Ha - empiricky dukaz, ze budto budeme mluvit o peceni a nebo o cyklistice.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2007
      Autor: lester
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Témata cyklodiskuzí

             

        Dobrý...
        Ještě názornější je to pro dvojici baking, biking

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Témata cyklodiskuzí

             

        Jenže mi tu spolu pořád něco cyklistického pečeme :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024