reklama

Otazka pro nezne pohlavi

Ahoj.
Mám otázku pro naše drahé polovičky, jenž osedlávají dvoukolého oře.
Jake používate sedlo?
Má přítelkyně si neustále stěžuje, že je tak nejak....na prd. Není to žádná princeznička, ale bohužel nemůžem najít to správné sedlo.
Nemá některá z vás podobné zkušenosti, které už jsou nějakým sedlem vyřešené?
Je přece škoda ničit nejkrásnější ženský sval:-)
Díky moc

[ Zpět ]
Datum: 24.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal ([email protected]))
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    Tohle je dost zapeklitá věc, sedlo, které je OK pro jednoho už může být KO pro druhého. A kupovat pořád něco nového dost dobře nejde.
    Předpokládám, že tam Tvoje přítelkyně nemá nějaké úzké sportovní sedlo, ale už něco širšího. Myslím, že na našem trhu jsou vhodná a cenově přijatelná sedla od Authora (www.author.cz), v dámském provedení, s gelem. Ten gel je tak akorát, ani měkký, ani tvrdý, moc ho tam není, takže se jí pod tím nejkrásnějším svalem neudělá nějaká "zdrclá" hmota. Ještě zřejmě pohodlnější a rozhodně širší sedla vede např. čestlický Bauhaus - taková ta se dvěma pružinami. Zas to ale moc nepřidá na vzhledu, jestli jde i o tohle. Už několikrát jsem ale viděl tvrdé cyklisty, kteří měli sedlo rovněž s těmi pružinami, přitom bylo mnohem užší, barevně hezké - myslím ale, že to byly dovozy z ciziny, na našem trhu jsem to zatím neviděl.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    Jo, pardon, otázka byla určena dámám, abych nějakou nerozčílil... A tak mě napadá, jestli by v případě Tvé přítelkyně nebyla vhodná odpružená sedlovka, ta to také hodně zpohodlní.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otazka pro nezne pohlavi

           

      Dik za nazor. S tim gelovym sedlem je to problem. Ona zrovna to od Athora ma. Kdyz jsem ji kupoval Tractiona, tak tam bylo sedlo o kterem jsem si rikal, ze to nebude ono. A tak jsem ji tam nechal dat prave to gelove sedlo od Authora...A ejhle....problem. Zkousel jsem ji tam dat i me, uzke (pro me neuveritelne pohodlne) a ejhle....bolest.
      Nastavoval jsem posed a nic. Je to v pohode jen tehdy, kdyz neprirozene sklopim sedlo spickou dolu. Jenze to zas sjizdi.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        Možná to chce prostě si ho "nasedět". Můj muž má na kole pro mě naprosto nepřijatelné úzké, dlouhé sedlo a nevyměnil by ho. Ale přiznal se, že si musel zvyknout. No možná ještě zkusit tu odpruženou sedlovku, jak radí Airline.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (linda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        Sám vozím úzké sportovní sedlo a vyhovuje mi. Mamince jsem ho namontoval také a když jsme při ladění posedu dosáhli pšíšerného sklonu, tak jsem se dohřál a namontoval jsem tam odpruženou sedlovku a takové to šíleně široké sedlo, ve tvaru srdce, širší než delší a od té doby je po ptákách... Ale já bych na tom ujel asi tak kilometr. 8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (NočníMyšák)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        V tom případě asi opravdu těžko něco radit, když tohle sedlo má. Chtěl jsem Tě ještě navést na sedlo od Treka, je širší a kožené, uprostřed vybrané, mám ho na meridě, ale tak pohodlné jako autor není. Aspoň pro mě ne. Nicméně mi vyhovuje. Jak tady Linda píše o tom "nasezení" - to je také pravda.
        Budu filosofovat: jestli to je v pohodě, když je nepřirozeně sklopené špičkou dolů - nesouvisí to s tím, že má na svou postavu moc velký - a tím pádem i dlouhý - rám? Že se musí nepřirozeně natahovat? A tím se při šlapání pohybuje v sedle ze strany na stranu (myslím jako že její zadeček se "bočně" v sedle pohybuje víc než je normální? Současně upozorňuji, že se odmítám zapojovat do diskuze na téma co je u ženský normální). Nepomůže kratší představec?
        Úplně nakonec - jestli to je v pohodě, když to sklopíš špičkou dolů, ale zase sjíždí - polep té své gatě suchým zipem a ať se vždycky přicvakne...

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Otazka pro nezne pohlavi

               

          Musím reagovat na ten rám. S tímhle jsem měl já sám problém právě u zkráceného rámu od Athora, taky jsem šteloval a šteloval až jsem měl sedlo skloněné dolů aby to nebolelo. Já myslím jestli nemá právě malý rám, chtělo by to propočítat. Na větším rámu jsem tyhle problémy neměl. Tady na tom servru je na to nějaký vzoreček.
          Jinak ženský potřebujou poněkud šrší sedlo. A sedlo se montuje zásadně vodorovně nebo maximálně 5 mm špičkou nahoru, ale NIKDY ne pod vodorovnou polohu. Může se s ním hýbat jen nahoru, dolů (trochu pokrčené nohy v kolenou) a dopředu a dozadu a to tak, aby střed předníhokola byl v zákrytu s řídítkama a tak aby kolmice spuštěná od kolena procházela středem šlapky, když je noha vpředu a druhá vzadu ve stejné výši.
          Tuhle zásadu jsem našel tady na webovkach a trenér cyklistů mi jí potvrdil. Seřídil jsem takhle sedlo manželce a jen si chrochtala :-))))

          [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    Gelové sedlo od Autora je vážně dobrý. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Zvykla jsem si na něj rychle a sedínka neprotestuje ani při jízdě nad 100 km. Ale tuhle mě zaujalo gelové široké jakoby velké srdce na kvalitním crossu, majitelka štíhlá! Vypadalo velmi pohodlně a nikterak neubíralo pěknému vzhledu kola. Odpružená sedlovka mě neláká. Zdravím. Linda - Author Reflex.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (linda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    No, ono u našich poloviček nejde jen o pozadí. Sedí taky částečně na pipce a když nemají dobré sedlo, tak si tam to své příslušenství mačkají (viz příspěvky "když sklopím sedlo hodně dolů, je to dobré"). Je to hodně individuální. Osobně bych doporučil měkčí a širší sedlo s vybráním nebo dokonce otvorem skrz, taky bych doporučil kalhoty s vyloženou prdelí (s dámskou vložkou - rozlišuje se to!).

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otazka pro nezne pohlavi

           

      Kalhoty ma...Ja ted spis uvazuju, jestli nevyzkousim kratsi predstavec. On na tom Tractionu je docela dlouhej.
      O sedle s dirou jsme premyslel a asi to zkusim....mas recht, ze nejde jen o zadecek:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        Já bych doporučoval sedlo s vykrojenou zadní částí, takže člověk sedí na "půlkách" a ne na kostrči, což bývá problém bolavé prdelky - nebolí Vás zadek jako takový, ale od kostrče celá prdel. Dělají je i v gelovém provedení a pozor i v turistickém a závodním stylu. Já ho mám už roky a jiný bych nechtěl a komu jsem ho doporučil, tak si ho chválí. Prdel nebolí.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MISH)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        No právě, pánové - dámu je nutno vždycky posuzovat jako celek, nééé z ní vzít jenom jeden kousek a ten se snažit připevnit na sedlo.
        Ten představec by mohl pomoci.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otazka pro nezne pohlavi

           

      Přesně tak. V podstatě nejde o zadek, ale o pipku, jak říkáte. Toho materiálu tam máme poměrně hodně. A sedel jsem k vůli tomu vyzkoušela také hodně. Dokonce jsem měla možnost skutečně vyzkoušet i na delší štreku a nekoupit si jej. Po měsící marných snah jsem se naštvala a zašla kamsi, kde byl velký výběr a na základě veškerých vědomostí a zkušeností jsem hledala následující:
      -široký (dámský) design, což vychází z ergonomie dámského sezení, ženská má dál od sebe poležené sedací části pánve,
      -řešení pro onen materiál, co my tam máme a chlapi ne je optimální díra spíše než jen nějaká prohlubeň
      -a nakonec ta sedací plocha pro ty dvě pánevní plošky by měla být v rovině, žádný oblouček ani prohlubeň
      Tak jsem nakonec pořídila sedlo na základě těchto požadavků, opatřeno štítkem women design nějaké značky a stálo asi 1100. A odjela jsem na něm 7000km v kuse, po týdnu jsem odložila také kalhoty s vložkou. Nebylo jich více potřeba... Jinak sedlo mám doposud, takže jsem už naseděla na něm asi 16000km a furt ho mám, jen se potah z umělé kůže roztrhal a izolačkou polepené sedlo už není moc "na baby".

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (evan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    jestli tvoje pritelkyne ma problem se sedackou tak bych ji doporucildamskou sedacku od fizik ma pritelkyne ji ma a je spokojena je sice drazsi ale co by chlap neudelal pro zachranu

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (irwa ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    tak se vklíním se svým postřehem mezi tuto téměř výhradně chlapskou debatu - já mám na svém miláčkovi taky neodpruženousedlovku a užší sportovní sedlo, byť v něm gel je a taky mi nějak extra nevyhovovalo. Po prvních jízdách jsem měla divoké sny o polštářku pod zadek tak abych tolik netrpěla, koupila jsem si gelový potah na sedlo. Stál nějak kolem dvou -tří stovek, takže dost rozdíl v ceně oproti samostatným sedlům ...... a nemůžu si ho vynachválit. Na kratší jízdy si ho neberu, aby si zadek zvykl na normální sedlo, ale na dlouhé výlety bez něj nevyjíždím. Je to fakt super, měkoučké a pohodlné, a navíc to jde kdykoliv nasadit nebo sundat a to velmi jednoduše, což lidi odpřírody zruční, jako jsem třeba já, náležitě ocení :O). Ať si ho ta tvá přítelkyně zkusí koupit, třeba jí to bude taky vyhovovat. Můj muž si ho tuhle půjčil, páč si po zimě nějak nemůže pořád na sedlo zvyknout a už mo hi nechtěl vrátit, musela jsem ho přeprat a sebrat mu ho násilím :o)))) JInak ale upozorňuju, že bolavý zadek se musí rozjezdit, u prvních jízd sedínka trpí na čemkoliv, ať je to tvrdé sedlo nebo polstrování....

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otazka pro nezne pohlavi

           

      Nejsi trochu cimprlich? Přepírat potah na sedlo po použití vlastním mužem! Sic!

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        trdlo..... rvala se, mlátila ho atd..... přeprala jsem muže, ne ten potah :o))))))

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otazka pro nezne pohlavi

           

      Hou hou hou... Dais se ozvala... Já myslel, že spokojeně drandíš Za pokladem Hané a zatím - vyčkávací postoj v pozadí, nic mi neuteče, o všem vím. A jak se Ti šlape? Psa taháš? No tak nějaké postřehy a zážitky z cest... A potah přepírej, ať si LaMi říká o cimprlichu co chce, pořádek je jedna věc a vlastní muž druhá. Ahoj oběma. A.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        Ahojá Airline..... psa netahám, páč jsem se se svou drahou polovičkoupořád ještě nedomluvila na tom vozíku - nějka se muechle lenochovi tahat ta kila navíc....za pokladem Hané jsem nakonec taky nevyrazila,páč si pro změnu marodil a já tancovala kolem něj.... vychlapi jste prostě někdy děsná brzda :o)))) Jinak kolotenhle týden garážuju, protože jsem to přehnala se sportem a na bowlingu si odrovnala tříslo...a ani dvacetkiláků na kole na druhý den to nespravilo. Takže se teď šetřím a počítám, že jak poleví ta nelidská vedra,zas vyrazím. JInak LaMi byl asi ve školních škamnech vzorné dítko a slovo "rát se" nezná.. a cimprlich bude asi on, když ho jako první napadlo zrovna čistoskvoucí prádlo :o))) No a co ty? Jak se šlape? hele jsem koukala, jaký ohlas měla ta tvoje slučovací výzva....gratuluju :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Otazka pro nezne pohlavi

               

          No také mě to překvapilo, ten ohlas je fantastický. Spíš jsem očekával odezvy typu vrať se do hrobu a zatím... Tak doufám, že tam řadu z těhle lidiček poznám, že to prostě vyjde. Začnem se dohadovat koncem srpna.
          Tak se z toho uzdrav a nezmiz odtud na moc dlouho. A.

          [ Zpět ]
          Datum: 27.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Otazka pro nezne pohlavi

                 

            neboj, průběžně to tu monitoruju..... no a kdyby ti náhodou chyběly střelené tlachy ostříleného cyklisty a rady nejlepsšího technika na světě, což obojí jsem samozřejmě já , tak mě seženeš přes mail :o)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.05.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Otazka pro nezne pohlavi

                   

              Airline ví, že se specializuju na nevhodné ironické poznámky. Právě že jsem pochopil o jaké praní šlo, chtěl jsem Ti nenápadně naznačit, jak lze ještě pět minut po dvanácté zachránit čest Vaší rodiny. Protože ne nadarmo se zpívá "Jaká by to hanba byla, kdyby žena muže bila, jaká by to hanba byla, kdyby se jí dal!"

              [ Zpět ]
              Datum: 27.05.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Otazka pro nezne pohlavi

                     

                k čertu se ctí - jak jde o jídlo nebo pohodlí, tak jdou i jiné věci stranou :o))))))

                [ Zpět ]
                Datum: 27.05.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais ([email protected]))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Otazka pro nezne pohlavi

                     

                Přestaňme se omlouvat za nevhodnou ironii. Podle mě tenhle web ironický není. Ode mě někdy nějaké plácnutí také tak vyzní, ale rozhodně to nijak zle nemyslím.

                [ Zpět ]
                Datum: 30.05.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    V prvej rade by si jej mal kúpiť cyklistické nohavice. Uvidíš že bude po probléme a nedá ťa za nič.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (oldo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Otazka pro nezne pohlavi

           

      Kalhoty s vlozkou ma, na tu jsme oba zvykli uz nekolik let. Problem bude asi v tom predstavci a vubec v tom, ze Author ma trosku delsi geometrii. Davame si ted dohromady druha kola na turistiku a sehnal jsem kratkej ram a kdyz ho zkousela, tak se ji jelo lip. Coz jsem rad, protoze na nem stravime hodne casu. To dlouhe kolo je jen na trenink a zavody, takze vymenim predstavec a urcite to bude lepsi. A kdyz to bude malo, tak otocim i sedlovku.
      GL

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Otazka pro nezne pohlavi

             

        Author má naopak kratší rámy!!!!!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    Ahoj,

    no :o), odpovidat na tuhle otazku neni uplne jednoduche, protoze stejne tak jako u typu kola, je to dost individualni. Ja vlastnim normalniho horaka od Autora (spis nizsi trida, kolo bylo za 11.000,-Kc). Puvodni sedlo bylo dost hrozne - dost jezdime, hlavne na delsi trasy a ja jsem to po jednom takovem vylete odnesla pekne odrenym zadkem :o). Rychle jsem zakoupila obycejne damske sedlo - gelove od Autora za 450,-Kc - na zkousku a nemuzu si ho vynachvalit!!!! Super!!!!! Zkousela jsem i jina gelova damska sedla, v cenove hladine i 2.500,-Kc a myslim si, ze je to to same...funkci to plni stejne(ale to je samozrejme jen muj nazor). Ale urcite plati damske sedlo!
    Nikdy jsem tomu moc neverila, ale opravdu to dost pomaha a rozdil je znat...

    Tak ahoj a hodne stastnych kilometru!
    Jirina

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    Tak supr....
    Namontoval jsem kratsi predstavec, sedlo vysunul dopredu co to dalo a ejhle. Prdelinka i ostatni krasna zakouti ne drahe polovicky maji pokoj a neboli. Jakmalo staci ke stesti.
    Jinak vsem dik moc za rady!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Otazka pro nezne pohlavi

         

    Vypada to, ze problem Michalovy drahe polovicky uz je zdarne vyresen, ale prece jenom taky pridam svoji trosku do mlyna: jezdim na silnicnim Authorovi, ale puvodni sedlo bylo peklo... :-( po nekolika prvnich jizdach jsem mela pocit, ze vymenim kolo za tatranku a pujdu domu pesom.
    Jak uz bylo psano, zdaleka nejde jen o bolest v sedaci casti, to vepredejc je mnoohem horsi... :-(
    Nastaveni kola bylo naprosto predpisove, vyzkousela jsem vsechny mozne drobne zmeny, ale nic nepomohlo...
    No a pak me z toho zachranil muj pritel a moje narozeniny :-) Dostala jsem damskeho fizika - a razem vsechno v pohode!!! Jo, je pravda, ze se za nej musi pritlacit - je spis drazsi, jenomze to za to super pohodli fakt stoji!! Zadny tlaceni ani po 100 km!

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Modrá)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024