reklama

GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

Zdravím,
na jaře se chystám na nákup nového bajku.
Dlouho jsem hledal az jsem nasel
http://www.mojekolo.cz/1704-avalanche-2.0-disc-red
Co tomu rikate? Bude to ok? Mate nejake zkusenosti s GTéčky?
Rám asi super, ale komponenty nevim...
PS: nejezdim zavodně :-), ale středně těžký terének, asfalt, lesní,polní cesty....vlastně téměř všude

Díky za konzultaci!

[ Zpět ]
Datum: 21.11.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (japanelo ([email protected]))
  • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

         

    Chybu rozhodně neuděláš :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

           

      No nepovidej:-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

             

        Mám sice nižší a starší verzi, ale já jsem rozhodně chybu neudělala :o)))
        Jsem ráda, že jsem na něj tehdy nechala ukecat...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

             

        I když je fakt, že na moje zelené Bianchi to teda nemá...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

         

    Jeeezis. to sis trochu nabehl, s tou otazkou jestli mame nejake zkusenosti s GT.....
    ... Jo mame, jeden ram mi praskl, druhy mam cca 9 kkm, oba jezdily skvele. Sem ti moc nepomohl, co? :-) Jeste dodam, stejne jako 95% jinych znacek se ramy GT vari na Taiwanu nebo v Cine. Ty kotouce nevim nevim, to ti reknou spise jini, ja bych v teto cenove hladine radeji vecka. Stejne kolo, ale model tusim 2005 s veckama ma moje zena a nedovede si ho vynachvalit. Neni to spatne kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2007
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

           

      Jak to bylo v Armagedonu (myslim tim ten film), kdyz raketa tankovala na MIRu. Ten rusak rekl takovou větu:
      "Americké komponenty, ruské komponety - všechno Taiwan" :-D

      Asi je to o náhodě jako se vším...
      Abych pravdu řekl, tak už jsem se pro něj rozhodl :-))
      Dělam jen takovou sondu :)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (japanelo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

           

      Ty kotouče me právě zajímaji taky a dost...
      Hydralicky ovladáné jsou ok, ne?
      Jen nevim ta kvalita...:(

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (japanelo)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

             

        K těmhle kotoučům jsem měl nejprve dost nedůvěru, ale teď mi v okolí jezdí na dvou kolech a problémy s nimi majitelé nemají žádné (to ale u dvou lidi nic neznamená).
        Zkoušel jsem je chvilku a byly po funční stránce překvapivě docela dobrý, na dražší hydry jako ORO, XT, Louisy nemají (tím myslím že měly o něco menší brzdou sílu, ale pořád slušnou a i o malinko horší dávkování, ale také pořád slušné), ale klidně bych do nich šel.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2007
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

         

    Tak abych tuto diskuzi nejak zakoncil...

    Do kola jdu, nikdo mi to nerozmluví, teším se na něj jak malej Jára :-))

    Myslim ze to je celkem slusne kolo. Mozna nekdo rekne, ze za tyto penize může mít jiná značka lepší... Ať má :-D je mi to uz fuk :-) mam vybrano.

    Na jaře, až ho trochu proženu, tak sem napíšu první dojmy!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (japanelo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

           

      Ja myslim, ze budes spokojeny, neni to spatne kolo, za ty penize.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2007
      Autor: mgt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

             

        taky o něm uvažuji, ale zda se mi trochu slabý rám oproti některým jiným výrobcům, mám 183 cm a 98 kg

        [ Zpět ]
        Datum: 23.12.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jiboy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • výměna kazety

         

    tohle kolo se mi taky líbí... ale neví někdo, jestli se dá vyměnit zadní osmikolečko(kazeta) za devítikolečko? samozřejmě počítám asi i s výměnou přehazky... Jde jen o to, jestli tam bude pasovat. Díky

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2008
    Autor: ozy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: výměna kazety

           

      Dát tam 9kovou kazetu můžeš, šířka 8-čky a 9-ky je stejná. Přehazka bude fungovat i s ní, ale naopak musíš vyměnit řazení, to fungovat nebude.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2008
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: výměna kazety

             

        díky moc, já si to uvědomil až potom, že přehazka je v poho, ale řazení je na 8...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2008
        Autor: ozy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT 2008 AVALANCHE 2.0 Disc

         

    Psal jem to tady uz mockrat ja mam GT-Avalanche 1.0
    Najezdil jsem na nem par tisic km a bez problemu z meho okoli kamošu jezdim vsichni na GT http://www.mojekolo.cz/team

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2008
    Autor: Kupko
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024