reklama

Odpusťte staříčkovi...

Přes víkend jsem nebyl na počítačí - přejížděl jsem v lese na kole srnky,a teď se nestačím divit. Je mi docela jedno, jak a proč se někdo hádá. Nefandím nikomu, protože o tom vím kulové. Ale co mě zaráží, je : Kdo a proč tu sakra maže témata? Copak jsme malé děti, aby nám někdo zakazoval filmy s hvězdičkou? A pokud je v odpovědi sprosté slovo tak se dá vytečkovat a nemusí se mazat celý příspěvek. Nechci vířit další vášně. Pokud bude toto téma prohlášeno za špinavé, ignorujte ho. Pokud odpovědi byly napsány jinde, nenašel jsem je - nejsem moc bystrý. Odpusťte staříčkovi....:-)

Datum: 18.11.2007
Autor: Zden42
  • Re: Odpusťte staříčkovi...

         

    No, nemizí jenom témata, za dobu, co sem chodím zmizelo i pár skalních. Nedobrý vývoj, ne pro jejich zmizení samotné, ale pro důvody, které je k tomu přivedly.:-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpusťte staříčkovi...

           

      Ale jo, že mizí lidi jsem si všiml. To je ovšem jejich rozhodnutí - pokud je teda neunesli mimozemšťani, ale pokud někdo rozhoduje za mně co můžu a nemůžu číst mě dost vyměšuje :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2007
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpusťte staříčkovi...

             

        Redakce to tam po 22:00 třeba zase dá, už se těším, jak si počtu. Musela to být hrůza.:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.11.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odpusťte staříčkovi...

               

          Který týden po neděli?
          ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2007
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Odpusťte staříčkovi...

                 

            Počkej si na novej týdeník Euro, ten ví, co ostatní ještě ani netuší. ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2007
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpusťte staříčkovi...

         

    Neres to:-) Ja uz to asi taky prestanu resit. Mozna uz tu nebudu resit vubec nic:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpusťte staříčkovi...

           

      neřeš a nepřepínej :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2007
      Autor: alvapinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpusťte staříčkovi...

         

    Já bych to neviděl tak černě. Myslím že mi co jsme ještě zažili bolševiky jsme příliš přecitlivělí na podobné zásahy. Já tomu říkám postkomunistický šok. Pokud je to co je psáno opravdu nechutné (a to bylo), tak mi takový zásah vůbec nevadí.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024