reklama

Cyklista tělěm i duší

Jen pro inspiraci :o)

http://jurimir.rajce.idnes.cz/vsehochut/#album

[ Zpět ]
Datum: 12.10.2007
Autor: Jurimír
  • Re: Cyklista tělěm i duší

         

    Jenom LX?

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2007
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklista tělěm i duší

         

    Nemá tu šlapku moc vysoko?!? :o)))
    Ale chtěla bych to vidět v pohybu...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklista tělěm i duší

         

    Takhle natazena prehazka neni urcite bikerska, vid mirecku :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklista tělěm i duší

         

    Fuj!!!!!!!Tak tohle nemusím v jakékoli podobě. At´je tam srdce prostřelený šípem, tygr nebo tohle!:-( Nechápu, jak se tohle může někomu ještě líbit!:-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2007
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklista tělěm i duší

           

      mě se líbí pěkný, zajímavý a dobře udělaný obrázky všeobecně. Je mi jedno jestli je to olej nebo tempera nebo uhel... Je mi jedno jestli je to na plátně na dřevě nebo na kůži nebo je to fotografiie. Sice bych si nenechal udělat zrovna tohle, ale chápu to. Je to totéž jako to, že si každý obléká jiné oblečení, má jiné boty, jiný účes... Je to uplně to samé.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2007
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklista tělěm i duší

             

        Boty a oblečení vysvlečeš, ale tohle???:-((()))) Leda, že bys byl had. Mně se líbí také umění, samozřejmě dle vkusu, ale tohle nepovažuji zrovna za nějaký druh umění, i když to jistě autorovi dá taky dost práce, obzvláště, pokud se mu lidské plátno občas zavrtí.:-() Ale obecně se mi tohle nelíbí. Zdá se mi to nepřirozený zásah do přirozené krásy lieského těla. Stejně tak se mi nelíbí oranžové vlasy, nalepovací nehty čí silikonové implantáty. Ale uznávám např., pokud si někdo nechá vyspravit nos, protože si ho přerazil po pádu z kola, ale to je k dobru věci a náprava nepřirozeného zásahu do původní krásy lidského těla.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2007
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklista tělěm i duší

               

          nalepovací nechty a vůbec nalakovaný opravdu nesnáším. S něčím podobným bych vyhodil z postele i nejkrásnější ženu světa. Silikony mi jsou proti mysli. Když to ale někomu pomůže, proč ne.
          Oranžovou ve vlasech občas nosím :o) Kamarádka je kadeřnice a občas na mojí téměř holé hlavě kouzlí různý ornamenty :o)
          Ano, tetování nevysvlečeš. Proto je třeba o tom více přemýšlet. Mě se líbí. Mám tři. Pro sebe, ne pro okolí. Má to pro mne význam a poměrně velký (jsou to ochranné oranmenty.amulety apod.). Místo a velikost jsem volil tak, že běžně nejsou vidět. Přemýšlím o dalším.
          Manželka má dvě. Zdůrazňují a podtrhují její ženskost a velmi jí sluší.
          Kolega z práce má vytetované čínské znaky znamení ve kterých se narodil on, jeho žena a jeho dítě. Prostě chtěl mít na svém těle pro sebe! viditelnou připomínku jemu nejdražších lidí, se kterými spojil svůj život.
          Možná kdybys viděl přetetované jizvy po operaci a následné nucené plastice prsou apod., mluvil bys také jinak. Já také nemusím vězeňské kérky jako je tenisová raketa na ksichtě nebo na krku nápis "zde uříznout". Vypovídá to o majiteli jako každé jiné tetování.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.10.2007
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklista tělěm i duší

           

      V zivote bych si na telo taky nenechal nic udelat....ale tetovani se mi hlavne libi kvuli tomu, ze mam rad grafiku a umeni celkove. A dle meho ti lide na tech telech dost zasto delaji uzasne veci a dost casto na to cumim jak tele. Me osobne je jedno, zda je to na platne, barytu nebo kuzi...hodnotim tu maluvku. Kdyz se to nekomu libi, tak at si to na to telo da. Proc ne, je to jeho volba.
      Jem jedno me udivuje...obraz se da premalovat, fotka retusovat, ale tohle asi moc opravovat nejde. Takze v tomto pripade musi byt "malir" docela neomylny.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.10.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklista tělěm i duší

             

        dá se :o) Blbě, ale přece.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.10.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklista tělěm i duší

         

    Tak to bych chtel toho ferdu videt, jak si vymeni retez, az se mu vytaha....

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklista tělěm i duší

           

      Ještě, že tu mrkev jdu teprve jíst :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklista tělěm i duší

         

    Docela rád bych viděl, jestli má na ventilku vytetovanou čepičku.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.10.2007
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

277 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024