reklama

SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

Práce mi znemožnila delší účast, takže mé poděkování organizatorům se omezí na páteční výlet Suchý-Boskovice-Jaroměřice-Suchý. BYLO TO NA-PRO-STO SKVĚLÉÉÉÉ !!! Takovou skupinovou lehojízdu jsem zažil poprvé a je to neskutečně povznášející pocit (kromě do kopce tedy, ehm, kdy jsme tvořili důstojný závěr skupiny-zcela na konci...).
Přestože jsem musel ihned po dojezdu sednout do auta a odjet.. Vrátil jsem se neuvěřitelně nabitý pozitivní energíí (pozitrony???!?). Organizace jízdy podle mě perfektní, nebylo možné zabloudit atd. Celému týmu Brnobent tímto velice děkuji. Jsem rád, že jsem vás všechny osobně poznal a těším se na další leho-setkávání. Myslíte, že je reálné organizovat srazy (i menší) častěji?

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2007
Autor: zoop
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Ale jistě!
    Udej termín, vymysli program a sjedeme se. Už se těším.
    :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Taky se připojuji s velkým poděkováním, bylo to úžasné. Lidi, lehokola, terény :o( a vlastně všechno . Díky a již se těším na příští rok.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2007
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Moc děkujeme všem organizátorům za příjemně strávený víkend a těšíme se na další setkání - Lucie a Patrik Velehradští

    Osobně ještě děkuji Azubu, že mi umožnili účast zapůjčením kola. Výborná byla také možnost vyzkoušet jiné stroje. Mě osobně nejvíce nadchlo veslovací kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2007
    Autor: pateson
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    k poděkování se připojuju

    http://jurimir.rajce.idnes.cz/sraz_lehokol_2007/

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    I já se připojuji, akorát škoda, že nezbyl čas na tu časovku. Celou noc sem ladil motor.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2007
    Autor: Finn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Já jsem byl na podobný akci poprvé, tak jsem se trošku rozkoukával. V sobotu ráno jsem už odjížděl, ale tu atmosféru jsem v zásadě nasál. Páteční vyjížďka byla parádní, přestože jsem to po obědě / který se setával ze tří piv/ vzal znovu přes Boskovice. Čímž jsem najel pěkných 86 km. Trať byla bezvadná a pořadatelsky zvládnutá na jedničku. Malinkou hvězdičku bych sundal za restauračku v kempu a její společenskou místnost - osobně bych se přimlouval za nekuřácký prostředí / přestože jsem do svých padesáti kouřil taky/.Moc děkuji všem organizátorům a těším se na burčák v Hodoníně příští rok.P.S. Jestli má někdo mobil na Jardu z Kladna / bydlel se mnou v chatce 8/, tak bych ho prosil o zveřejnění na mail [email protected].

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2007
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Přidávám se k poděkování. Sraz byl naprosto super, organizace dokonalá, počasí dobře zamluvené, a trasy prostě nádherné, obzvláště se mi pak líbila ta lehká teréní vsuvka do sobotní trasy. Takových by mohlo být příště víc, byla to dobrá sranda. Už se těším na příští rok.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2007
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Jo jo--ode mě také jedno poděkování... Moc se mi tam líbilo. Fajn lidičky, fajn atmosféra... Jen ty kopce.... Ještě teď mě bolí nožičky... :o( :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2007
    Autor: MM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Připojuji se k poděkování BrnoBENTu. Byli jsme (já, tatínek i syn) na srazu poprvé a určitě ne naposled.
    Děkuji i všem lehokolistům za všechny informace, trpělivé odpovědi i půjčení kol na vyzkoušení.
    Myslím, že pohled na svět ze sedadla lehokola / trojkoly nám učaroval navždy. Takže já už mám v kalendáři zablokovaný termín na příští rok.
    Těším se a ještě jednou díky.

    Osobně ještě děkuji panu Hebedovi staršímu za zapůjčení trojkolky "dřevák" pro sobotní výlet, transport zpět a navíc Jirkovi Hebedovi za dokonalý servis při defektu.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2007
    Autor: MirekS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

         

    Také přikládám poděkování. Hlavně při navigování , kdy jsem se skoro vůbec nemusel koukat do mapy. Také atmosféra byla skvělá, jaká je na srazech zvykem.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2007
    Autor: Karloss
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SRAZ 2007 - PODĚKOVÁNÍ

           

      Lidi, přestože můj podíl na organizaci je minimální. Moc vám všem děkuji za brnobent za účast. A za tu atmosféru, Karloss, nemůžem, to jevVaše práce ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2007
      Autor: evan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024