reklama

Aku velkost

Doteraz som mal bike velkosti 17", ktory bol velkostou super, az na to ze by som potreboval vysunut sedlovu trubku (stacilo by iba 1cm pod rysku) ale som sa bal ze zlomim kostru. Ked som skusal 19" tak sa mi zdala hrozne velka. Cize 18" by bolo akurat (aj podla vypoctu) ale malokto tuto velkost vyraba, a mam zaujem o Author Versus (cize iba 17" alebo 19"). Poradte pre ktoru velkost by ste sa rozhodli vy.
Inac moje miery (175, 70 kg). Dakujem

[ Zpět ]
Datum: 19.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Marcel)
  • Re: Aku velkost

         

    Podle toho ja to popisuješ tak bych koupil 19 a upravit délku představce za kratší a jdeli to snížit o podložku. pak by to mohlo sedět.Změř si délku rozkroku násob ji0.56 to je v cm rám a to vyděl 2.54 rovná se palce velikosti rámu.např.80cm rozkrok od země 80x0.56=44.8:2.54=17.63..kolo17" bude lépe ovladatelné hravé.19"pojede líp rovně.v tomto případě je také ideál vel18" Také se dá koupit delší sedlovka to není problém bude více zasunuta v rámu a udrží i tvoji váhu.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Aku velkost

         

    Takhle na dálku by se mi u Tebe na první pohled víc zamlouvala ta 19", ale opravdu jen na dálku, je to jako určovat diagnózu u pacienta, aniž by ho doktor viděl. Ono může rozhodovat i to, že máš délku nohou o plus mínus centimetr jinou než já (mám výšku také 175) a už to bude jinak. Rozhodně se posaď na obě velikosti a zašlapej, prvotní je velikost rámu, tu sedlovku + představec bych já viděl spíše až na případné jemné doladění časem, po najetí třeba stovky km.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (13 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024