reklama

Problém s Ciclo HAC 4

Asi dva roky stará HAC 4ka mi v poslední době ukazuje rychlost 0 KM/h když jedu zhruba pod 17km/h. Vyměnil jsem všechny baterky, reklamovat se mi zatím nechce. Má někdo jiné řešení než nejezdit pod tuto hranici? Dík, Bobos.

[ Zpět ]
Datum: 13.08.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Bobos ([email protected]))
  • Re: Problém s Ciclo HAC 4

         

    Podobným chováním mne před časem šokoval ciklomaster CM436 když jsem omylem nastavil obvod kola kolem 8000 milimetrů místo nastavení hodin. Od těch asi 17 km/hod měří normálně?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2007
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s Ciclo HAC 4

         

    Me to delalo neco podobneho. Do 12 km/h ukazoval nomalne, pak uz jen 0 km/h a samozrejme nepocital vzdalenost. Nakonec to byla baterie v prijimaci na riditkach, ale ty pises, ze jsi je menil, takze nevim. Zkus jeste jednu, jinou, baterii.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2007
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s Ciclo HAC 4

         

    ja mel na zacatku problem, ze nekdy meril, nekdy ne. Nakonec sem prisel na to, ze byl asi snimac na kole moc daleko od riditek. Ted uz funguje jak ma.

    Jen nesmim mit moc blizko predni blikacku. Kdyz ji zapnu, dokaze to pekne rozhodit.

    Jo a nefunguje mi tepak :|

    [ Zpět ]
    Datum: 14.08.2007
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s Ciclo HAC 4

           

      A srdce - pracuje?

      [ Zpět ]
      Datum: 14.08.2007
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Problém s Ciclo HAC 4

             

        no to je druha varianta... ze tepak funguje a ja sem zombie :)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.08.2007
        Autor: pb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

335 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024