reklama

Ktery cross, kdyz ne Author?

Ahoj, poradte, prosim, mivala jsem Authora (nez mi ho ukradli, bastardi), ted je mi po ruznem zkoumani zase nejvic sympaticky Author [Airline], ale jelikoz ziju v Anglii a tady Authory nemaji :[, tak musim koukat po necem jinem. Zatim jsem se tu nejcasteji docetla o Meride a Kellys, ale co treba Kona? Mam zatim tyhle tipy: Merida Crossway 8900 / Kellys Phanatic / Kona Blast.
I kdyz si ale otevru pet oken a jednotlive znacky a modely srovnavam, jsem z toho za chvili stejne jelen ;] Pomuze mi nekdo, prosimprosim?

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (=klara=)
  • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

         

    Šel bych do Kellysu, jsou to vynikající kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

         

    Mám Meridu crossway 8900 model 2004 a je opravdu SUPER. Doporučuju.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LeV)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

         

    Meridu! Mám Special Edition a nemá chybu!

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

         

    V jaký divný zemi to žiješ, když tam nemají Airlineho !?!?!? Kde vůbec Anglie je? Neznám!
    Všechna tři kola v Tvém zorném úhlu jsou vynikající. Takže bych bral to, které se Ti nejvíce líbí vzhledově.
    Tak. A měla bys uvažovat o přestěhování...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

           

      kona jednoznacne kona.to su velmi podarene bicykle pokial nejde o crossy tie sa im velmi nedaria.moja sestra ma smoke.to je taky na lezerne plavanie po plazi tam a spat. inak ak cross tak meridu, alebo giant

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

         

    Diky! Ze tri jste mi to zuzili na dva, a jak to tak ted chapu, tak je to v tehle rovine asi nastejno, takze uvidime, jak mi co sedne :) Dalsi otazky bezpochyby pribudou posleze.. he he
    2Airline: nejdriv si rikam, no jo, co ja tu vlastne delam, jdu balit! :) ale pak mi dojde - proc z temnyho kouta utikat, proc tam radeji nevnest svetlo - treba v podobe authorove distribuce? treba by "nekdo" namisto posklebovani mohl uvazovat zase o tomhle ;-)) ..(driv, nez sem doslapne pan Liska!..hehe)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (=klara=)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

           

      Mrzí mě, jestli to bereš jako pošklebování, =Klaro=...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

             

        to nemusi! :) taky jen tak postuchuju, asi jsem mela pouzit uvozovky..
        Jinak - prave jsem zjistila, ze jsem skoro tam, kde jsem byla - nejen ze tu neni Author [!], ale dokonce mi bylo receno, ze tu neni ani Kellys a Merida jen v chabem zastoupeni jedineho distributora s nevelkym vyberem! No, nechce se mi tomu ani verit, jdu zkoumat dal..

        [ Zpět ]
        Datum: 17.05.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (=klara=)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

               

          A co kdybys to koupila třeba až budeš na dovolené tady? Já loni v létě v Rakousku několikrát hledal obchody s kolama, a většinou jsem se nedopátral - oni je tam prostě měli vždycky, není tam ten cyklistický boom, co je nyní u nás, tady trh byl moc vyhladovělý, nejen v těch kolech. Takže u nás je veliký výběr, zatímco na západě to berou jako normální věc, určitě chápeš, co chci říct...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.05.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Arline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ktery cross, kdyz ne Author?

                 

            co moongoose, alebo wheeler, alebo felt? este ma napada specialized ci trek? to su globalne dostupne znacky. taky trek 7300 FX by nemusela byt zla volba, GT Nomad LTD. co?

            [ Zpět ]
            Datum: 18.05.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (jurki)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

401 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024