reklama

Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rakousk

Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rakouska na silničních kolech tak asi na 3-4 dny. Myslel jsem na okolí Bad Ischl, Gmunden okolo jezer. Chceme najet denně asi tak 80 km trasy střední obtížnosti, ubytovat se v apartmánu a vyrážet hvězdicovitě po okolí. Může někdo ze své zkušenosti poradit ubytování, trasy, popř jiné zkušenosti a rady? vyrážíme poprvé za hranice a tak budu rád za každý námět a zkušenost. díky za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 10.08.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

         

    Dneska chcete jet do Rakouska na pár dní a už dnes odpoledne scháníš nějaké tipy? Dost zvláštní :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

           

      Asi jede po odpolední ... ;-D

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2007
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

             

        Aháá, odpolední vyjížďka po práci do Rakous :-) tak to jóóó .-))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

         

    No odbrá tak sem si spletl datum no! ale aby někdo poradil to né. Odjezd 16.8.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

         

    No jasné,Last Moment ...už i cyklovýlety :) Já se chystám do Rakouska a plánuju to už měsíc...mapy,informace,zkušenosti apod. Asi to přeháním.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2007
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

           

      Dříve prostě nebyl čas. Mán zkušenost že neplánované akce jsou vždy nejlepší. Tak se snad zadaří.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

             

        Bať!
        jeli jsme letos s manželkou k Baltu a zpátky a nic jsem moc neplánoval. Kamaráda, který tam byl loni, jsem se zeptal, jestli je tam hezky, řekl že jo, tak co řešit. Naložili jsme brašny, vzali si peníze a pár dnů před odjezdem jsem si koupil autoatlas, abych měl alespoň přibližný odhad, kde jsme, když narazíme na město. Nikdy jsem ráno nevěděl, kde budeme večer a po cestě jsme se náhodně rozhodovali jestli pojedem německem nebo Polskem (Polsko jsme pak po dvou zkušenostech zavrhli) a byla to nádherná dovolená. Neplánuj a jeď. Ubytování najdeš a mapu koupíš někde na místě. Přeju hezkou dovolenou!

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2007
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

           

      to opravdu přeháníš, já jsem se do Rakouska začal chystat tři dny předem

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2007
      Autor: Aladin
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

         

    Zdravím, když jsme před měsícem jeli na pár dní do Traunstein, chtěl jsem se podívat do Alp, na kole jsem tam ještě nebyl... Inspiraci na trasy jsem našel tady:
    http://www.gps-tour.com/

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Autor: stan-pilot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

         

    Do teď jsem si myslel, že když plánuju akci týden předem, že se dá říct, že vlastně neplánujem...

    A ty chceš den ojezdu info??? První akce???

    Jestli ses NEPOJISTIL a NEMÁŠ HELMU, tak nikam NEJEZDI !!! Ta sranda by se mohla setsakramentsky prodražit. Také jsem si při cestě do rakouska říkal, budu opatrný, nic se mi nestane, ale sicher ist sicher, tak jsem pojištěný byl... a ejhle. Poslední den tour, cca 10 km před hranicemi s ČR, za jednou zatáčkou rozsipané obilí, v daný okamžik se už nedalo nic dělat a už sem se válel. Tělo komplet odřené, z obou kol osmice, ohlá vidlice...Zamrazilo mě, když jsem sundal helmu a v ní cca 10 cm dlouhý a 1 cm hluboký šrám. Nic mi jinak nebylo.

    Ale kdyby nějaký řidič zavolal sanitku a mi nebyli pojištění, tak nás ta dovolená přišla zatraceně draho.


    TIPY NA VÝLET: Celé Rakousko je jeden tip an výlet, má dokonalou síť skvěle značených cyklotras křížem krážem celou zemí. Přímo na ně navazují odpočívadla, kempy, hotýlky, cykloservisy,...zkrátka ráj kolařů. My jsme jeli od Břeslavi po Národní park Podyjí, pak sever Rakouska a odtud dolů na jih do Grazu. A zpět přes Vídeň nahoru do ČR...Zkrátka paráda

    P.S. To pojištění a helmu vážně neber na lehkou váhu

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

           

      Díky všem za zady a zkušensti. pojištění si určitě zařídím. Odjezd je 16.8. viz položka výše - oprava nesprávně zapsaného datumu.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10

         

    vyřídit si cestovní pojištění a europrůkaz zdravotní pojišťovny (pokud ho už nemáš), do mobilu si uložit číslo na konzulát v Salzburgu +4319842125 To je zhruba vše důležité :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

         

    tak už to máme za sebou. Bylo to super. za 3,5 dne najeto 250 km. Ubytování u jezera Wolfganse městečko Aberesse v apartmánu 55euro pro 2 se snídaní. Voda v jezerech poměrně teplá kolem 22 stupňů super čistá. Super ale náročná byla trasa: Aberesse,Strobl,Waldhof,Au,Gosau,Hallstatt,Bad Ggoirsen,Bad Ischl a zpět do Aberesee, celkem 110 km, nejdelší stoupání cca 15km sklon 9 procent převýšení 800m. Z kopce rychlost až 78 km/hod. také nebylo marné stoupání k jezeru Schwarzensee stoupání 17 procent asi 3km.Jinak mhu potvdit vše předchozí všude čisto, silnice super, tráva vystříhaná na všech viditelných kopcích.... mohu jen doporučit!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

           

      Také jsme tam letos byli. Jen jsme bydleli u Atersee, apt. pro 4-6 osob, 53 Eur/noc, ale bez snídaně. Pravda, apt. byl trochu v kopci, takže to byl dobrý závěr. 17% na Schwarzensee je vskutku výživný, ale zase ta hospoda skoro nahoře a potom ta úplně nahoře u jezera s tou babou neměla chybu. Wolfgangsee je, podle mě, z těch jezer nejhezčí.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mj ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit? Chceme jet kolem 10.8 2007 do Rak

         

    tak už to máme za sebou. Bylo to super. za 3,5 dne najeto 250 km. Ubytování u jezera Wolfganse městečko Aberesse v apartmánu 55euro pro 2 se snídaní. Voda v jezerech poměrně teplá kolem 22 stupňů super čistá. Super ale náročná byla trasa: Aberesse,Strobl,Waldhof,Au,Gosau,Hallstatt,Bad Ggoirsen,Bad Ischl a zpět do Aberesee, celkem 110 km, nejdelší stoupání cca 15km sklon 9 procent převýšení 800m. Z kopce rychlost až 78 km/hod. také nebylo marné stoupání k jezeru Schwarzensee stoupání 17 procent asi 3km.Jinak mhu potvdit vše předchozí všude čisto, silnice super, tráva vystříhaná na všech viditelných kopcích.... mohu jen doporučit!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

152 cyklistů (2 přihlášení)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024