reklama

jizda v zacpe

ahoj. vcera, jakozto kazdy tyden jezdim na kole do prahy a od rican smerem k praze je to vzdy zasekane. Je jasne ze na kole jedu rychleji nez kolona aut a tak je podjizdim z prava. je to dost nebezpecne a tak se ptam jake mate vy zkusenosti v jizde v kolone aut??

[ Zpět ]
Datum: 16.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas)
  • Re: jizda v zacpe

         

    Zákon s tím počítá a je to dokonce povolený.Ale moc bezpečný to není.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (...)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jizda v zacpe

         

    Ano, je to povolené a pokud se nemusí jet na otevření dveří těsně kolem aut, není na tom ani nic nebezpečného. Pokud na čtyř-a-víceproudovce není místo u krajnice, jedu i středem, kde bývá místa více (to nevím, jestli je povolené, ale podle podobného pravidla asi taky - předjíždím zprava kolonu v levém pruhu).

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jizda v zacpe

           

      jo nekdy to svadi predjizdet z leva je tam vic mista.ale na uzkych silnicich kdy auta podjizdim tak je to na tesno,mnohdy skrtam o zrcatka aut. obzvlast u nakladnich aut to musim brat i skarpou.taky nedky cekam ze nekdo otevre dvere-pri stojici kolone to je dost pravdepodobne.cili az zas na mne budou ridici troubit ze je podjizdim,tak je pravo na me strane.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jizda v zacpe

         

    Ahoj krajane. Také jezdím tu státovku z Říčan na Prahu, naštěstí jenom do Uhříněvsi. Moje zkušenosti v koloně - nic moc, spíš mě to dost vadí. Řeším to tak, že jezdím - někdy - přes Kolovraty. Což Ty, jestliže pokračuješ dál na Prahu, dost dobře nemůžeš. Jestli se navíc vracíéváš ve špičce zpátky, tak to je fakt blbý (v pátek jsem viděl, jak stojí ten štrůdl už od Měcholup, v tomhle se motat na kole je špatný.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jizda v zacpe

           

      jo nestoji to za nic. jsem hosik z vesnice a na tohle nejsem zvykly,ale i tak budu dal jezdit na kole. jezdim jen na zizkov a v meste uz to tak ucpane nebyva. vcera jeste krapet zaprselo, navic asi kazdy chvatal na hokej, tak se divim ze jsem to prejel bez ujmy na zdravi a na mem dvoukolovem stroji. zpatky jezdim ve ctvrtek,ale tentokrat v patek takze se mam na co tesit.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jizda v zacpe

         

    A proč nezedíš přes Nedvězí, Královice, Dubeč?? Tam je to pohodový a stejná vzdálenost. Jezdíval jsem tudy z Prahy do Říčan do práce a zpět a naprostá pohoda. Je tam i úsek, kde by neměly vůbec jezdit auta. A ještě když uzrajou špendlíky, třešně a švestky, to je pak lahoda. Nač se štvát po hlavní mezi auty, nákladáky, autobusy a v příšerným smradu. Navíc nevíš kdy tě kdo sejme. To není požitek z jízdy.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

468 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024