reklama

Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

Měl jsem menší nehodu a odneslo to víčko od páky HFX 9, celkem noc se nestalo, ale jen prostě ulítla ta malá krytka otvoru pro ovzdušnění (to co je na fotce vidět vedle šroubku víčka) http://blocksbikes.com/store/images/hfx9xc1...

Kapalina vytekla a nebrzdím. Teď co s tím? Objel jsem místní servisy a nikde nic nemají, sice slíbily že to časem seženou, ale nevidim to optimisticky - a to jsem v sobotu chtěl jet na závody. Tak mě napadá, že bych tam mohl narvat i obyč hřebík, nevím.... máte nějaký rady? Nevíte náhodou, jestli k origoš ovzdušňovací sadě ty krytky nedávají?

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2007
Autor: elbunda
  • Re: Hayes HFX 9 - náhradní ovzdušňovací krytka

         

    Tak vyřešeno - sada nýtů do plechu z Baumaxu to jistí. Naplněno, odvzdušněno i bez té odvzduš. sady za nekřesťanské peníze.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2007
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024