reklama

ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala troch

ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala trochu vic jezdit. Muzu obetovat bohuzel jen neco malo pres 10tis. Budu jezdit silnice teren 50/50 :) Treba bych na nem chtela dojet az mori a zaroven szjizdet nejaky ten crossik na Sumave.
Zalibil se mi zatim jen Apache Tuwatawa 07, vzhledem k tomu ze je to novinka, stoji 12.000 a to se mi zda na ni moc :( Pak se mi libila v obchode jeste nejaka Merida za 9.999 :) ale Merida mi prijde moc do terenu tak nevim... chtela bych nejake obojetne kolo aby to jezdilo rychle i po asfaltkach na Sumave :) Moc diky za tipy, zdravim.

[ Zpět ]
Datum: 30.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Pájja (tembo@seznam))
  • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala t

         

    Aj terén, aj silnice? Kup si kola dvě. Som ochotný poslať Ti na účet 100 Sk. Na druhé kolo. Keď to urobí každý, možno... A o 10 rokov by som to prosil vrátiť (nie 100 Eur). Veľa šťastia!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (milan1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala t

         

    Meridu ber naprosto v pohodě, neboj se jí. Ve stejné cenové relaci seženeš určitě i Kellyse nebo GT.
    Vyber si, co ti nejlíp půjde "pod zadek" :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala t

         

    Toho Apache Tuwatawa sice 06 nabízejí na www.kupkolo.cz za cca 9 lt. Merida jsou ok . No GT samozřejmně též.Trek má také dobrá kola .

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2007
    Autor: bažiňák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala t

           

      Netřeba pořizovat nové kolo.Stačí ho jen drobátko zrenovovat a přizpůsobit svým potřebám.Můj 12 let starý dobrý trekking fox by mohl vyprávět. Na tomto původně horském nyní hybridním kole klidně můžu jezdit
      v místech na , která si jiní pořizují předražená total odpružená monstra a na silnici z toho těch 40 taky vytáhnu.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nebiker)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala t

             

        Já mám starou, ocelovou Rock Mashine, bez odpružený vidle se starejma véčkovejma brzdama a taky na tom můžu jezdit úplně všude. I tam, co ty s těma monstrama.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2007
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac

               

          Obcas nejde o to kudy, ale jak. Sjet se da vsechno a takrka na vsem, vyjet skoro take. Pokud nekdo nema choutky a ambice na jizdu terenem, ani nestoji o pohodli ktere v takovem prostredi radne MTB nabizi, pak samozrejme neni jediny duvod si ho porizovat.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ahoj, po 10-ti letech potrebuju nove kolo, pac jsem zacala t

         

    http://axitbikes.cz/inshop/scripts/detail.asp...

    co rikate tomuhle koluuuu???

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pájja)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

302 cyklistů (17 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024