reklama

Kupovat online?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda kupujete cyklo doplňky v online obchodech a jaké máte zkušenosti třeba s reklamacemi. Zajímají mě konkrétně větrovky, dresy, přilby atd. Pokud mi doporučítě prodejce, budu vděčný.
james74

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
  • Re: Kupovat online?

         

    Nakupuji hodně přes internet mám s tím zatím dobré zkušenosti. Nikdy se mi nestalo, že by mi věci přišly poškozené či nefunkční. Dokonce bych vyzdvihl přednosti internetu v tom , že člověk má nekonečný výběr a velikánkou možnost srovnávat a tím i ušetřit a za stejnou věc plati třeba i poloviční cenu!!!!, než by platil v normálním místním obchodě...Ovšem jenom někde a vždy je třeba hledět na poštovné a balné, které dnes činí ne zrovna zanedbatelnou sumu a člověk co ušetří nákupem na internetu , tak to může pak vydat na poštovném....Lepší je kupovat více věcí a možná i pro více lidí, pokud to jde, kteří se o poštovné a balné rozdělí...
    Na součástky - Doporučuji: internet. obchod Cyklo Švec Písek na doplňky (tašky, nosiše) - Bart Sport. S oběma mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nedoporučuji: všechny internetové prodejce, kteří prodávají drahé značkové zboží za výhodné ceny. To bych radši kupoval osobně, protože značka samotná ještě není záruka kvality....

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marty)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kupovat online?

         

    Myslím, že by neměl být žádný problém. Existuje sice pár obchodů, kde bývají občas problémy s dodávkami, ale ty se týkají spíše dlouhé doby dodání oproti inzerované lhůtě...

    Jen bych měl připomínku... Pokud se rozhodujete kupovat zrovna oblečení a přilbu přes Inet, tak toto zrovna nedoporučuji bez předchozího vyzkoušení někde jinde v kamenném obchodě...!!! Tyto věci musí opravdu "sedět" a bez vyzkoušení byste se pak mohl divit... Samotné velikosti uvedené u prodejců nikdy nestačí. Také obrázky uvedené na webových stránkách nejsou vždy přesné...
    Jinak se ale různé jiné doplňky a komponenty na Inetu koupit nebojte. Skoro vždy to vyjde o mnoho levněji než v krámě... Jedině se pak rozhodovat, jak už bylo řečeno výše, podle poštovného apod.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kupovat online?

         

    Já koupil v e-shopu VELOTRADE.cz cyklocomputer Sigma, když přestal fungovat
    vysílač, tak jsem ho telefonicky reklamoval. Na dobré slovo jsem jim ho poslal a do čtyř dnů jsem měl zpátky nový.
    Poštovné ti odpustí, když nakoupíš nejméně za 1500,-Kč. Bývá to zvykem i u jiných obchodů.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kupovat online?

         

    Taky mám s nakupováním přes Internet ty nejlepší zkušenosti.Tedy textil jsem nezkoušel,spíše náhradní díly - řetěz,pastorek,trojtác,nářadí apod.Je to pohodlné a výrazně levnější než v kamených obchodech,tam mi po složitém shénění často vyndají jediný díl z výlohy,popř.řeknou že objednají - to si můžu objednat sám.Mám dobré zkušenosti s Cyklosvec,Velotrade,Cykloshop

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kupovat online?

         

    Zrovna nedávno tu někdo psal, že za nášlapy SH SPD M 520 dal přes zásilkovou službu necelých 8 stovek (+ asi poštovné?) a já v obchodě za totéž 1240,-...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kupovat online?

           

      Moc děkuji za tipy! Jo a někde jsem četl že zboží z netu se může bez udání důvodu asi do 5 dní nepoškozené vrátit, tak by neměl být problém třeba s dresem či jiným cyklohadříkem pokud by neseděl přímo na míru ho jednoduše vyměnit.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kupovat online?

         

    jinak další snad dobrý shop je tady www.bike-eshop.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kupovat online?

           

      z tohoto eshopu si objednával známý a zase tak moc spokojeně se netvářil...přišly mu věci v jiných barvách atd...

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

603 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024