reklama

Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo koupit. Uvažoval jse

Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo koupit. Uvažoval jsem o kole AUTHOR A-4406 (cca: 22900,-) nebo Šírer typ SIRER 101 ULTIMATE (cca: 18700 až 24000,. dle výbavy) také mi nabízeli AUTHOR A-4404 za 19880,-. Na kole jsem dlouho nejezdil začínám znovu po letecha chci si udělat radost. Předpokládám že najedu za rok cca 1000-2000km. Děkuji předem za jakékoli rady.

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
  • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

         

    Šírer je dobrá volba, pouze bych doporučil pouvažoval o 501 Dynamic kvůli karbonové vidlici. Na našich silnicích tě to občas trochu vyklepe. Jako sada IMHO stačí Campa Mirage nebo Shimano 105

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2007
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

           

      Děkuji za odpověď. Volal jsm do firmy Šírer momentálně jsou kola vyprodaná ale někdy v září mají být v prodeji modely pro rok 2008 za shodnou cenu jako z roku 2006. Tak ještě asi počkám do září.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

           

      Souhlasím, Šírer je dobrá volba a taky bych šel do 501-čky kvůli karbonové vidlice.
      Sada opravdu stačí Mirage, osobně bych ale stejně asi vzal Veloce.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2007
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

         

    Mně se povedlo sehnat v e-shopu Šírer Dynamic 501 Veloce.
    A jsem naprosto spokojen. Je to raketa. Jezdím na něm každý den. Už si na MTB pomalu ani nevzpomenu. V sobotu jsem v 7,00 vyrazil na nákupy z Písku do Českých Budějovic přes Vodňany. Navštívil jsem 2 cykloprodejny. Zpátky přes Temelín. Celkem 130 km a v 12,30 už jsem si doma ohříval oběd v mikrovnce. Prostě jede to jak z praku! Tady je :
    http://www.bike-forum.cz/forum/fotky/nase_biky...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

323 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024