reklama

jakou obuv?

Ahoj, chtel bych si koupit naslapny pedaly a ted resim jakou zvolit obuv? Turisticke a nebo MTB sportovni? Mate nekdo zkusenost jak dlouho ktere vydrzi. Ty turisticke se mi zdaji dost mekke, konkr.Specialezed Taho MTB. Jezdim silnice:teren tak 60:40 horsky kolo 100 - 300 km tydne podle pocasi :-). Budu rad za kazdou radu. diky Tomas

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomas)
  • Re: jakou obuv?

         

    Ahoj, kdyz kazdou radu, tak tady je... ja jezdim turisticky Nike Kato asi rok, mam na nich najeto asi 8tkm a jsem hodne spokojenej .Zatim drzi perfektne a neni nikde videt, ze by se zacinaly rozpadat.
    Je fakt, ze hodne lidi tvrdi ze turisticky tretry nebrat, ja bych ale volil stejne.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Santus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jakou obuv?

         

    Pouzivam uz asi 10 let turisticke boty Shimano, maji najeto par desitek tisic a drzi dobre, zacinaji se rozpadat jen lehce. Pravda, jezdim s nimi vyhradne po silnicich, v zime a v desti vetsinou s navleky. Nemuzu si na ne stezovat. Ted uvazuji o koupi treter, kvuli lepsimu drzeni nohou, ale ty starsi stejne budu pouzivat dal.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (fk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jakou obuv?

         

    Jestli jezdíš vysloveně sportovně, tedy nasedneš a jedeš, vpodstatě non stop, tak by se mi zdály vhodnější sportovní tretry - jsou tvrdší, vpodstatě skeletové (aspoň podle mého názoru). Také se na ně dají namontovat špunty, pro případ, že někde v terénu jseš nucen seskočit a zabrat vedle kola. Jestli ale jezdíš turisticky, tedy slezeš třeba někde u památky nebo na náměstí a chceš to projít, tak by se mi více zamlouvaly ty turistické - necvakaj po podkladu, "normální" podrážka. Měkčí než u turistických je, musí být ohebná pro případnou chůzi, ale jezdím v nich i 200 km za den a nějaký nadměrný tlak do chodidel při šlapání nepozoruji (to ale může být subjektivní pocit).

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jakou obuv?

           

      Pardon, nějak jsem se zakufroval s těma podrážkama - turistické mají podrážky samozřejmě ohebnější než sporťáky.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024