reklama

Prodám lehokolo

Ahojky

Prodávám svůj Lehobike I, vidět ho můžete na http://pokryti.wz.cz/foto/107.jpg jsem z Litomyšle, Plzeňský kraj se mi tam vloudil nějak pokoutně a nedokázal jsem jej změnit.

Kolo je svařené CrMo trubek, páteřní trubka má rozměry 51 x 1,2 mm. Celková váha kola je cca 15 kg, lak červený komaxit (práškový velmi odolný vypalovací lak). Sedačka je kombinací svařovaného AL rámu a laminátového sedáku na kterém je suchým zipem připevněný sendvič sestávající z jedné vrstvy karimatky na které je přilepená filtrační pěna, kterou používá Azub. Protože mi pěna připadala poměrně ostrá pro letní ježdění jen v tričku, je na ní ještě potah z látky bavlna s likrou. kola jsou 26“ s 1,5“ plášti Kenda, na kterých je najeto cca 1000 km.

Lehobike I je postavený pro postavu kolem 180 cm a váhu cca do 100 kg. Má najeto 4000 km a je jeden rok starý. Postavil jsem jej v lednu 2006 a moc dobře se mi na něm jezdilo.

Ale vývoj jde dál, postavil jsem lehobike II, který včera úspěšně prošel testovací jízdou a tak Lehobike I prodávám.

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2007
Autor: pamak
  • Re: Prodám lehokolo

         

    A co cena? Chystám se stavět vlastní rychlejší stroj a na dopravu mám Azub 4, ale jen tak ze zvědavosti by mě zajímalo, kolik za něj chceš? Taková věc není levná, zvlášť jestli jezdí jak vypadá.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám lehokolo

           

      No, to teda nevím, vůbec netuším, za kolik se dá takové kolo prodat myslím, že je to hodně o vybavení. Asi to nechám na zájemcích, ale minimum mám.

      O tom, jak kolo jezdí nemohu moc říct, mohu srovnávat jen se svým novým kolem a nebo s odpérovaným Azubem, ale to je jiná kategorie. Ale už jsem přihlášený na Brněnský sraz, tak uvidíme. Taky si myslím, že kolo je povedené. Také proto je mu moje nové kolo hodně podobné. Vlastně má jen trochu změněnou geometrii a to spíš proto, že jsem chtěl vyzkoušet něco trochu jiného. Chtěl jsem ohýbaný rám, ale nepodařilo se mi sehnat nikoho, kdo by takovou trubku ohnul za smysluplnou cenu. Další kolo by mohlo být buďto AL nebo karbon, to bych nejraději. Ještě uvidíme.

      Pavel

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2007
      Autor: pamak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám lehokolo

         

    Ahoj, nedá mi to a připojím poznámku, že v době, kdy jsem hledal inspiraci pro své pokusy, považoval jsem tohle kolo za nejpěknější amatérskou stavbu. Najdeme někde fotografii nového stroje?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (FrantaB)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám lehokolo

           

      No taky jsem zvědavý co jsi vytvořil.. Tom

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        V pátek jsem kolo rozebral a dal rám na lak, zitra by ho měli dovést nalakovaný. Večer složit a muže se fotit, možná v pondělí, nebo v ůterý, uvidíme.

        Kolo je kratší a sportovnější, pláště 1,1", sedačka stejné konstrukce, ale sedák karbonový.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2007
        Autor: pamak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám lehokolo

               

          A má to odpružení nebo ne? T

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám lehokolo

                 

            Na leho jsem přecházel ze silničky a vzhledem k faktu, že leho považuji také za silniční stroj a nikdy jsem neměl ambice s nim jezdit terény, tak jsou oba modely bez odpružení. Neschází mi, ani když občas jedu i v tom terénu.

            Moje jízdy jsou v sobotu nebo v neděli sedmdesátka před obědem a nebo celodenní vyjížďky kolem 100, 120 km. A samozřejmě dojíždění do práce 10 km tam a 10 zpět.

            Pavel

            [ Zpět ]
            Datum: 15.07.2007
            Autor: pamak
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Prodám lehokolo

         

    Stále ještě je kolo naprodej. cena asi 11 000,-Kč
    Pavel

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2007
    Autor: pamak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prodám lehokolo

           

      Tiež predávam lehokolo/http://pokryti.wz.cz/foto/59.jpg/ a bál som sa či ho nedávam draho, ale ked vidím tvoje za 11 000,- tak cena mojho je v pohode.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mozimy ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        Ten odkaz bez tej zátvorky za "jpg"

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mozimy ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám lehokolo

               

          Poslal jsem ti email přímo z pates.ws, tak prosím mrkni, občas to někomu padá do spamu

          díky Patrik

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2007
          Autor: pateson
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        Už se těším, až se na něm na sraze projedu. Pokud mi "sedne", tak ho koupím.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (frantar ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prodám lehokolo

               

          Tak sa rozrastá počet záujemcov, asi usporiadam v Suchém menšiu dražbu :-) . Záujemcovia hláste sa.

          [ Zpět ]
          Datum: 25.08.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mozimy ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám lehokolo

                 

            Byl jsem zvědavý, kdy nám to začne. Občas jsem zahlédl, že v jiných zemích se na podobných akcích lehokola formou dražby prodávají. Je to ideální příležitost, každý si to tam zkusí a pak ví, do čeho jde a za kolik to stojí.

            [ Zpět ]
            Datum: 25.08.2007
            Autor: Jirka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Prodám lehokolo

                 

            Já bych zájem měl. Na který den se dražba chystá?

            [ Zpět ]
            Datum: 26.08.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (frantar ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prodám lehokolo

             

        Ahoj

        Nestačím se divit, co se mi to tu děje. Tvůj odkaz se mi nepodařilo otevřít a ani nevím tvoji cenu. Na svoje kolo mám za uvedenou cenu kupce. Měl by si pro něj přijet tento týden.

        Pavel

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2007
        Autor: pamak
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

300 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024