reklama

MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

poradte aky

[ Zpět ]
Datum: 11.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (hej ([email protected]))
  • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

         

    Obávám se že s tou vahou si budeš muset připlatit.
    http://www.amulet.cz/cz/detail.asp?PiD=89552595

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

         

    Hmm, nejlevnejsi Radon za 24kkc (bez postovneho) ma nejakych 12.6kg.
    Kdyz si priplatis, muzes mit treba lonskeho GT Zaskar Expert za 27kkč, ten je pod dvanáct kg:
    http://www.bike007.cz/horska-kola-mtb/gt-2006...
    nebo třeba letošní Zaskar Expert, za 29kkč:
    http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?id=1269...
    ... ale do 20ti kkc s touhle vahou jsem nic nenasel ;o(

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

           

      ale teoreticky muzes koupit neco, co ma treba 12,5kg treba za 15kkc v doprodeji nebo tak neco, a za usetrene penize vymenit komponenty (sedlovka, riditka, sedlo, plaste, popr. kola (rafky, spice)) za ultralehke a mas to o kilo dole hned ;o))) Jinak receno, gram usetreny na ramu je x-krat drazsi nez gram usetreny na komponentech. Pokud mas takto nizky cenovy strop, je treba vzit levnejsi ram, a osadit lehcimi komponenty. Nejlepe by asi vyslo nekde koupit samostatny ram a kolo postavit ;o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

             

        Jo tak pod to se mohu podepsat. Řeším to vlastně úplně stejně.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2007
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

               

          Já to tak neřeším. Raději našetrím, nebo si půjčím, a koupím si rám i osazení komplet (s drobými úpravami při koupi) v takové úrovni, u které se nebojím, že bych později litovat. Proto jsem teď odložil nákup fulla na příští rok.
          Ale pokud bych měl takovýto finanční limit a nechtělo se mi šetřit, a přitom mi záleželo na nečem specifickém co se v té cenové kategorii nevyskytuje (tzn. jako zakladatel tohoto vlákna), pak je to skutečně jediná rozumná možnost.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

                 

            Já myslel při stavbě kola. Rám už raději pevnější, méně zeslabovaný (tím pádem i levnější). No a k tomu lehké doplňky. Nemusí to být ani drahé. Teď mně zaujala řada doplňků X-lite od Pell's. Z dražších PZ racing.. No a už jsem použil i velmi levné Amoeba Carbon. Není to špička ale je to lehké a zatím to drží.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2007
            Autor: Petrun
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: MTB s V brake do 12 kg do 20.000 CZK

                   

              No jasně, vždyť já to myslel také tak, jen z finančního a ne užitného hlediska.

              [ Zpět ]
              Datum: 11.07.2007
              Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024