reklama

Jaký doporučíte vozík?

Ahoj všem, prosím o radu jakou značku vozíku za kolo byste doporučili pro naše půlroční mimčo. Rádi bychom začali jezdit. Moci díky. Imi

[ Zpět ]
Datum: 09.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Imi)
  • Re: Jaký doporučíte vozík?

         

    Ja mam Croozer + sedacka dovnitr. Najezdeno 1800km a spokojenost. Pokud chcete jezdit i v terenu tak na www.velofiala.cz dokupte odpruzeni.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: lester
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký doporučíte vozík?

         

    Croozer je nejvíc "profláknutý", myslím, že levnější variantou může být některý z vozíků od azubu - které jsou i lehčí, i když mají kostnatější vzhled. Jako odpružený vozík je vyhlášený chariot, ale prý ty pneu u azubu také dělají své... ...já si připlatila a mám burleye a jsem maximálně spokojená. apropo do vozíků od azubu nemusíte kupovat vložku, ale pokud jste jen trošku šikovní, připevníte do něj i autosedačku... ...vše je závislé nejen na vaší peněžence ale také na tom, jak těžký vozík chcete (croozer je hodně těžký), jak ho chcete prostorný (vnitřní šířky se hodně liší), jak jsem již uvedla - odpružený či neodpružený a komfort s jeho manipulací... ...já jsem také chtěla croozera, ale podle toho, co jsem měla za požadavky mně vyšel nejlépe burley (vnitřní šířka 67cm)...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Toňa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaký doporučíte vozík?

           

      ahoj Toňo,
      díky za tip, tak jsem to celý den studovala a líbí se mi burley cub (odpružený, možnost autosedačky - do kdy se používá?). Jen nevím, jestli to není risk kupovat po internetu, ráda bych ho viděla v reálu... díky Imi.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (imi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký doporučíte vozík?

             

        Zkus projít pár cykláků a možná na nějaký vozík narazíš a můžeš si porovnat... ...já také chodila a obhlédala a ptala se. Mám ten d´lite a jsem spokojená i se skládáním. My jsme ji od 9ii měsíců nepoužívali, protože malá už byla pevná. ale někdo ji používá až do 11-i, záleží na drobkovi. Já ho kupovala od klučiny co tu prodává kola, ale hodně věcí kupuju na netu a zatím jsme až na jeden obchod s nářadím spokojení. Vzhledově ty burleye vypadají moc dobře, určitě je mají vystavené v azubu - jsou to dovozci a prý velice solidní obchodníci (i když měli nějaké komplikace s první várkou).

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Toňa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaký doporučíte vozík?

               

          My máme Croozer a jsem s ním spokojen.Dokoupil jsem odpružení a jezdím kde se dá.Hlavně v lese.Já až ten vozík moc necítím,používám spíše lehčí převody,ale když s tím jela manželka,tak říkala,že je to docela dřina.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2007
          Autor: kalimoco
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký doporučíte vozík?

             

        Po dlouhem premysleni jsme se rozhodli poridit pro nasi trimesicni dceru burley cub, a uz jsme riskli objednavku. Bohuzel zrovna nebyl skladem, meli bysme ho snad mit pristi tyden. Po vyzkouseni napisu nase zhodnoceni.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vorel)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaký doporučíte vozík?

               

          ahoj, díky za info. Chtěla bych se zeptat, kde jste objednávali a za kolik? Moc díky, můžete psát i na [email protected] . Moc díky a šťastné kilometry s mimískem. Imi

          [ Zpět ]
          Datum: 13.07.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Imi)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaký doporučíte vozík?

             

        Imi, v pátek jsem ti poslala mailem nějaké fotky, jak vypadá ten náš burley v akci a kde ho můžeš sehnat... ...kdyby nic nedošlo, pokud máš zájem, dej vědět...

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Toňa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký doporučíte vozík?

         

    Jezdím Cannondale - po čtyřech dětech, čtrnácti letech provozu a třiceti tisících km je vše krom pneu, konusu v jedný nábě a látkového potahu původní a bezvadné. Vejde se do něj při hmotnosti asi 11 kg krom nákladu 40 kg (nebo dva metry) dětí, není-li jich víc než dvě najednou. K vidění je na fotkách ve starších cykloprůvodcích a mapách od zlínského ShockArtu nebo velmi často mezi Troskami, Kozákovem, Ralskem a Valečovem. Do Čech se však nedováží. Dnešní modely bez blatníků se mi moc nezdají, ale mohu-li si dovolit radit, pak i pro jedno dítě bych kupoval zásadně dvoumístný vozík co nejrobustnější konstrukce bez ohledu na cenu. Lehoučký vozík, který nedrží stopu, nebo díky nedostatečně tuhé konstrukci trká, může se jevit dosti otravným ve srovnání s vozíkem těžším, připomínajícím se pouze o dva stupně lehčími převody. O dva či tři kg lehčí bude stejně po pár stech mílích konstrukce pilota - tam je dobré šetřit...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kublay)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024