reklama

Měsíční údolí...

... z Konopiště do Poříčí. Jel jste někdo tímto údolím ? Jaký je tam cykloprovoz ? Jaký je tam terén ? Mám rád menší cyklistický provoz a více bahýnka.
Já mám jedno pěkné rozbahněné údolí kousek od chaty a cyklistů je tam málo, tak se nechci táhnout někam, kde bude sucho a provoz jak na Jižní spojce. Díky za informace.

[ Zpět ]
Datum: 21.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
  • Re: Měsíční údolí...

         

    Chceš říct, že bydlíš na východním okraji Prahy a ještě jsi nenavštívil Měsíční údolí?!? Tomu snad ani nevěřím.

    Takže - je to krásná cesta podél potoka. Různě široká cesta od pěšinky až po cestu pro auta (v místě chat) přes kameny a kořeny.
    O víkendu je tam rozhodně velký provoz (místy se ti může stát, že půjdeš v "husím pochodu" a při troše štěstí ještě mezi německými důchodci...), takže já osobně tam jezdím už jen na jaře nebo na podzim. Teď v létě bych volila jen ve všední den.
    Bahno tam moc nehledej.
    Já osobně bych to přirovnala asi tak k cestě od Zlenické hlásky (lázní) do Senohrab.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Měsíční údolí...

           

      Hláska -Senohraby, to je fakt skoro stejný. Akorát si přidej přelézání popadaných stromů (ještě minulý týden tam byly).

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2007
      Autor: Ane
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Měsíční údolí...

         

    Cyklistický provoz téměř žádný.Letos ještě neodstranili popadané stromy a tak se z Racku dost přenáší. Bahýnko taky žádný. Ono tady už pěkně dlouho nepršelo. My jezdíme z Racku horem (po potoce vpravo). Byly tam krásný cestičky, ale asi před měsícem tam řádili lesáci a stojí to za h....
    V SO a v NE spoustu pěších turistů a teď začnou prázdniny, takže tam bude narváno pořád.
    Podle potoka mi to prostě moc nesedí, ale taky to může být tím, že tam bydlím a tak si raději vyberu jinou trasu, kde fakt nikoho nepotkám

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2007
    Autor: Ane
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Měsíční údolí...

           

      Naprosto s tebou souhlasím. Jsem taky místní a kolo jsem z Racku vlekla naposled jako malá a to tam ještě nebyli popadané stromy a stezku nevzala velká voda.
      Pro pěší je to krásná trasa, ale tahat tam kolo...
      Já jezdim raději vrchem přes Poměnice podél E55 a potom uhnu u staré závory doleva. Je tam pěkná cesta k potoku k lávce. (A do Poříčí to pak už docela jde.) Když jsem tam ale jela minule tak tam zrovna řádili lesáci (tahali kmeny od potoka nahoru), bylo po dešti a bahna tam bylo, že jsem měla kolo celé obalené.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lupen)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Měsíční údolí...

             

        Jo , ten les pod závorou zrychtovali dobře. Teď je lepší jet pořád rovně a zahnout doleva až u parkoviště u E55 (to ,ale určitě znáš). Když spěchám, tak projedu i přes to kukuřičné pole. JInak je docela pěkná cesta i z druhé strany E55.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Měsíční údolí...

             

        Sháníme místní cyklisty ochotné něco dělat.Pokud máš zájem a ještě sem občas zavítáš, přihlaš se mi na marikovai(zavináč)seznam.cz .

        [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2007
        Autor: Ane
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Měsíční údolí...

               

          S pritelem jsme sice Prazaci, ale ja jsem puvodem z Tynce n.S. a pritel je Jablonecak. Hledame partu lidi na obcasne vylety na kola... vodu.. a tak.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.03.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (boruvka ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Měsíční údolí...

         

    Děkuji za informace.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kocour)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024