reklama

vložka CHariot do Croozeru???

Nezkoušel jste někdo převážet v croozeru novorozeně ve vložce od Chariota??? Jak je to s upevněním??? Mě se líbí víc než Weber seat od crozeru. Díky za rady . Manča

[ Zpět ]
Datum: 20.06.2007
Autor: Manča
  • Re: vložka CHariot do Croozeru???

         

    Pořídili jsme si Chariot Cougar1 akoupili jsme si k němu i novorozeneckou vložku. Ani jsme jí nevybalili, zjistili jsme, že do něj perfektně pasuje dětská autosedačka, ve které je našemu skřítkovi daleko pohodlněji a bezpečněji. Ve vozíku jsem jí připevnil ke konstrukci popruhy. Syn je v něm naprosto spokojený.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (crnet)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vložka CHariot do Croozeru???

           

      Ahoj,
      my jsme taky poridili vozik - v Cechach se neprodava, ale dal by se prirovnat k vozikum AZUB. Chtela jsem se zeptat, jak upevnujete autosedacku do voziku? Je mozne poslat foto na mail [email protected] ? Diky moc

      [ Zpět ]
      Datum: 20.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Andrea ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: vložka CHariot do Croozeru???

           

      Dobrý den, prosím Vás, mohl byste mi taky přesněji popsat případně vyfotit, jak připevnit autosedačku do croozeru? Slyšela jsem, že se dá vložka sedačkou nahradit, ale nějak nechápu jak. Máme Croozer 737 a sedačku Chicco. Doufám, že si to bude rozumět. Za odpověď předem děkuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Viletova)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: vložka CHariot do Croozeru???

             

        Sedacky maju rozne moznosti uchytenia ale v zasade ju treba uchytit zozadu (nasa sedacka tam mala moznost uchytenia az trojmo, ale montovali sme ju do vozika podobneho azubu)najlepsie o konstrukciu vozika prip. aj o pasy sedacky vozika aby drzala v smere dopredu a aj v smere nahor a este vpredu niekde k spodnej konstrukcii. Uchytenie gumicukmi, stahovacimi paskami, snurou na pradlo... co je k dispozicii. Mozno ju bude treba aj niecim vypodlozit, my sme davali vpedu pod nu zrolovanu karimatku a zadna cast bola na sedacke vozika. Este je dobre ju vypodlozit napr. kuskom molitanu aby trenim neposkodila sedacku vozika.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.03.2008
        Autor: o
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vložka CHariot do Croozeru???

         

    Ahoj, já do croozeru měla webr set-autosedačka použít nešla, protože ve vozíku byly 2 děti a to je pak autosedačka moc širroká-osobně se mi líbí také více-podle obrázku ta od Chariotu-myslím, že byla i levnější a v chariot vozících toto mají asi lépe vyřešené (hlavně že pro své vozíky mají přímo svou vložku), ale nikdy jsem to neviděla na živo, myslím, že se připevńuje na konstrukci-což u croozeru se na konstrukci nepřipevňuje -ale pokud je to pevný výlisek a má nějaká poutka, tak by do croozeru musela jít vložka nějak připoutat. Ona totiž ani vložka webber také není dělalaná pro croozry-musí se ze spoda vypodkládat (Prodávají dokonce takovou nafukovací věcičku-já jsem tam dávala složenou deku nebo něco..) a pořád mi to nepřipadalo úplně ono-pro malé miminko jsem tam měla ještě vložku od chaiootu od 10ti měsíců-samotné lehátko je totiž takové tvrdé.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (rybycka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024