reklama

BrnoBENT na K24

Přihlášku na K24 jsem už poslal, pojedu pod startovním číslem 13. Do kolonky tým jsem vyplnil BrnoBENT, tak jako ještě dva další jedinci. Takže tímto bych rád sjednotil případné další účastníky z řad brněnských horizontálních cyklistů, abychom jeli všichni pod stejnou hlavičkou.

Lehněte všici, nejlépe na 24 hodin.

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
  • Re: BrnoBENT na K24

         

    Kdy to bude?

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BrnoBENT na K24

           

      Pátek a sobota 17.-18.6. Start a cíl je v 16:00, je dobré přijet aspoň hodinu předem pro pohodovou registraci. Přihlášky pro ty, kteří si nevyměnili s pořadately žádný mail budou na www.k24.signaly.cz otevřeny cca od půlky května. Těm ostatním, kteří třeba hlasovali v soutěži o motto, přišel přímý link mailem už tento týden.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: BrnoBENT na K24

         

    To fakt jedeš 24hodin v kuse a bez přestávky? Nebo jsou povolený alespoň nějaký "čůrací" pauzy?

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka As)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BrnoBENT na K24

           

      jsou tací, kteří si tam odskočí 1-2x a jinak jezdí. PS: já to nejsu, já dal jen 620km :) na normálním kole. Přijeďte a vyzkoušejte

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: BrnoBENT na K24

           

      Čistého času jsem na tom posledně seděl míň než 12 hodin, v noci jsem spal cca 5 hodin. Je na tobě, jak si těch 24 hodin rozdělíš. Samozřejmě jsou tam magoři, kteří jedou furt, jedno kolo má 28,4km a vítěz a druhý jich objeli 24. Naproti tomu někteří to zalomili v jedenáct večer a dřív jak v sedm nevstávali.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

363 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024