reklama

Problém s cvakáním

Ahoj mám nové kole Apache Blackhawk

(http://www.cykloadam.cz/index.php?page=katalog...
a po třech měsících mně začalo nepříjemně cvakat, lupkat v oblasti středu při namáhání, tzn., že když jedu lehce je klid, jakmile,ale pořádně zašlápnu nebo si při šlapání sesednu ze sedla hned se to objeví. Cvakne to vždycky v momentu, když je šlapátko v oblasti nejvetšího záběru (pozn. nemám kufry) na obou stranách. Mám obavy,že je to něco s rámem.

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Eugen ([email protected]))
  • Re: Problém s cvakáním

         

    A na garnačce si s ním byl? Mě to dělalo trochu na mojem kole taky, po cca 350 km, na garančce to seštelovali a je ticho, šepot květin ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: Žulda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s cvakáním

           

      Mnooo, já sem byl na garančce po takových 200km a začlo to dělat až potom, ted sem tam volal a říkali,že tam mám dojet,že na to mrknou, no tak tam budu muset zase jet.
      Ale nejdřív zkusím dotáhnout ty kliky. Nechce se mi tam jezdit zbytečně:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Eugen ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s cvakáním

         

    Zkus dotáhnout kliky

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s cvakáním

           

      Uložení klik musí být čisté!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (n.pavka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s cvakáním

         

    zkuz ty kliky a když to nepřestane tak vyšroubuj šlapky, lehze mázni vazelinou závit a zase je zašroubuj a dotahni. tam to cvaká nejčasteji:)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: vette
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s cvakáním

         

    Řeším podobný problém, z kterého jsem byl na prášky v sobotu, jelikož jsem ráno vyrazil a cvakalo to. Odpoledne jsem pokračoval a už to necvakalo. Cestou jsem se zastavil na přestávku, a když jsem znovu vyjel, tak to začalo cvakat nanovo.

    Když jsem rozdělal a složil kliky, tak to nepomohlo, ale zkusím ještě ty pedály, ty mě nenapadly.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s cvakáním

         

    Máš to v záruce, tak co řešíš?!?
    Tohle je věc servisu, ať si s tím láme hlavu :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Problém s cvakáním

         

    V prvním momentu jsem si říkal, jestli nemáš ISIS, ale už jsem se kouknul, že máš dutou osu. Přesto bych ji zkontroloval včetně pedálů, ja ti radí třeba vette. A pak bych se podíval i na hlavu. Mnohdy to vypadá, že zvuk jde třeba ze středu, ale pak se ukáže, že se nese rámem odjinud. Lehce povolená hlava vydává hlavně při záběru stejné zvuky.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2007
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

399 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024