reklama

Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manželku,

Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manželku,není náročná a najezdí opravdu málo km. Rozhoduji se mezi Kellys Alpha a mezi kolem z mountfieldu Madison-Daytona. Prosím poraďte při rozhodování.

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (zdeněk 2)
  • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manželku,

         

    To bych brala spíše toho Kellyse...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manže

           

      ja si to taky myslím ale rada je rada. Já osobně mám Kellys Axis red a jsem naprosto spokojený. Včera jsem si dal 90km a v pohodě.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (zdenek 2)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manže

             

        No tak kdyby se ti rozsypalo jakykoli kolo po 90 km vyletu, tak by to asi nebylo moc dobry, ne? :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manže

             

        Kellys Axis jezdí s mou přítelkyní už 2 roky a v pohodě. Občas se oba nechají přemluvit i do lehčího terénu a nic neříkají :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (n. Šlojíř ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manže

               

          Už jsem tu několikrát prezentoval, že v naší partě se vyskytuje Kellys Axis ve větším počtu a nejsou problémy.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2007
          Autor: Peldy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manželku,

         

    Ahoj, já taky nejsem nijak zvlášť fanatickej cyklista, spíš jen tak rekreační, ale jezdím moc ráda. Taky bych byla pro Kellys .... Na rekreační ježdění opravdu úplně stačí, já s kolem této značky mám dobré zkušenosti. Mám ho dva roky a (musím zaklepat) zatím naprosto bez problémů.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bláža)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manže

         

    Manželce jsem přesně pro tento účel koupil tohle (jen tehdy ještě o něco dráž) a naprostá spokojenost, nevýhodou je jen špatně chodící vidlice (bude nahrazena) a váha (na její výlety nevadí):
    http://www.hervis.cz/index.cfm?CFID=6137&...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuji poradit s nakupem kola pro mou manže

         

    Včera jsem sem přilepil odkaz na výprodej v Cyklosportu 69. Ceny bezkonkurenční. Mají většinou jen 15" rámy, takže ženský by to mohlo být....
    ostatně i na Dukeláčích vyprodávaj...
    http://www.ebicycle.cz/inshop.php?path=.%2F%21...
    Osobně doporučuji koupit některý z loňských modelů- jsou o cca 30% levnější (prodejce se jich zbavuje za velkoobchodní cenu, aby si udělal místo na letošní modely), ale osazením a kvalitou se lišit nebudou. Rozhodně ne tak, abyste to poznali...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024