reklama

Klepání přední kolo

Ahoj, potřebuju kapánek poradit :o) při brždění na předním kole mě něco jakoby klepe nebo škrtá (?) o kolo, je to cítit spíš jen v rukou, ne že by mě to nějak vadilo...předtím než to začalo jsem přehazovala brzdový špalky - přední dozadu a zadní dopředu....tak že by si to nějak blbě sedlo?? Jinak na tom nic vidět není a ničím jiným jsem nehýbala

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2007
Autor: Myšák
  • Re: Klepání přední kolo

         

    Jsem laik, ale asi na tom prednim kole mas osmici (kolo je krivy).. kdyz s nim navolno zatocis a budes sledovat jak se oproti necemu stabilnimu (treba trubka vidlice) priblizuje a oddaluje, tak je to ono..
    PS: trba to muze byt jen spatny uchyceni ve vidlici nebo blbej naboj :(

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (FrantaS)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klepání přední kolo

           

      No právě, že mám obě kola vycentrovaný nově.
      A začalo to dělat okamžikem přehození těch špalků....nevím, nevím do servisu se mi znova nechce... :o(

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2007
      Autor: Myšák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klepání přední kolo

         

    Zabrousilas je? Sedly si dobre? IMO se to casem podda.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klepání přední kolo

           

      No to doufám! ;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2007
      Autor: Myšák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klepání přední kolo

         

    takhle mi reagovalo kolo lehounce do osmy. Fakt to bylo jen kousek a nový špalky se vyždycky jakoby na chvilku kously. Bylo to tím, že prostě v tom místě to tzačalo na té jedné straně brzdit víc. No a ve větší rychlosti to tak jako klepalo a trhalo řidítkama. Jen trošku, ale bylo to nepříjemný. Pokud máš kola vycentrovaný (a dobře) tak to tím nebude, ale zkus si ještě jednou zkontrolovat špalíky. Třeba se trochu pootočil při prvním brždění a teď je v blbým úhlu nebo škrtá o plášť. Jestli jsi je nedala naopak se radši ani neptám :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klepání přední kolo

           

      Naopak určitě nejsou ;o)))
      Ale jinak na to ještě mrknou, protože tak jak to popisuješ by to mohlo být ono...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2007
      Autor: Myšák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klepání přední kolo

         

    Jdou ty špalky opravdu jen a jen na ráfek? Není některý lehce pootočený a neškrtá náhodou o pneumatiku?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

378 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024