reklama

Kvalitní pumpa s nanometrem

Potřeboval bych koupit kvalitní pumpu s nanometrem. Cestovní malou mám, ale bez nanometru, takže asi bych vzal nadoma klasickou velkou. Nebo myslíte, že vzít zase malou cestovní s nanometrem? Přece jenom kola se moc často nefoukají a když už tak ať mám pořádnou na cesty. Jaký na to máte názor. Poprosil bych o konkrétní typy s odkazy, které se vám osvědčily.
Můj typ na velkou: http://www.vseprokolo.cz/jizdni-kola/Pumpy/Pumpy+no%9En%ED/AUTHOR/1385-AUTHOR%20AAP-Air%20Turbo.html
Můj typ na malou: http://www.cykloexpert.cz/pumpy/crankbrothers...

[ Zpět ]
Datum: 15.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (ASIK)
  • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

         

    na cestu si kup malou a lehkou pro pripad defektu, s manometrem si kup stojaci, do sklepa, kdyz menis plaste, kdyz to chces jednou za cas dofouknout na presnou hodnotu apod.
    Nanometr je jinak takova delkova pidimira, manometr je ukazatel tlaku treba toho vzduchu.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

           

      Malou lehkou mám, ale bez Manomentru ;-) takže doporučuješ raději k tomu velko s Manometrem jo?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ASIK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

             

        jo

        [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

           

      Máš nějaký tip na spolehlivou? Co ta v mém odkazu, vypadá dobře za ty peníze ne?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ASIK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

             

        Jasne, obe vypadaji dobre, proc ne.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.06.2007
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

         

    Tu "velkou" od Authora doporučuju, už asi 10 let mám její starší typ, dodneška je jako nová a funguje super.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2007
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

           

      Spokojenost z provozu je to nejdůležitější. Dík za ohlas.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (ASIK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

         

    Velkou pořádnou s přesným měřákem na doma a malinkou cestovní na výlety. Je asi zbytečné na cesty kupovat něco drahého, když poslouží jakákoli jiná funkční pumpička...
    Stejně se to časem naučíš foukat od oka (podle pomačkání prsty) a manometr pak můžeš zahodit...;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2007
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kvalitní pumpa s nanometrem

         

    Veľká domáca pumpa sa mi už dvakrát pokazila. Nemá sa tam čo pokaziť, ale akosi prestala fúkať. So sebou som vtedy nenosil žiadnu. To robilo tiež problémy. Keď som si šiel kúpiť malú, tá s nanometrom bola len o 50 Sk drahšia ako bez neho. Dá sa fúkať aj odhadom bez toho merača. Ale hlavne syn teraz rád dofukuje kolesá, keď vidí, ako sa mu pred očami pohybuje merač. Zbytočnosť, ale poteší.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (som milan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024