reklama

výběr jednostranných pedálů

Máte někdo zkušenosti s jednostrannými pedály na crossové kolo ? Vybírám si mezi Author A sport 22 a mezi Shimano PD A 515. Chtěl bych k tomu koupit nějaké boty s kterými by se dalo i pohodlně chodit.

http://www.author.cz/dily-prislusenstvi/detail/...

http://www.bike-eshop.cz/mapa-serveru.php...

[ Zpět ]
Datum: 11.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty)
  • Re: výběr jednostranných pedálů

         

    Ty druhý nevypadají jako jednostranný... Tady máš další tip http://www.cykloexpert.cz/terenni-pedaly...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ABC)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: výběr jednostranných pedálů

           

      Posílám odkaz na jinou stránku, kde jasně uvádějí, že jsou pedály jednostranné. Můžou tam mít, ale chybu . Nevím budu se asi muset podívat někde v obchodě. Ty pedály M324 jsem měl také vyhlédnuté, ale zdají se mně moc těžké.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: výběr jednostranných pedálů

             

        Omlouvám se tady je ten odkaz :

        http://www.rockroad.cz/pedaly-shimano-pda515-p...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Paty)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: výběr jednostranných pedálů

               

          podle vzhledu je jednoznacne jednostranej. Ale bacha, neznamena to, ze z druhe strany funguje jako normalni pedal. Pouze ma zamek jen na jedne strane. Z druhe bude hladkej... podobne jako jsou silnicni pedaly...

          [ Zpět ]
          Datum: 11.06.2007
          Autor: pb
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: výběr jednostranných pedálů

             

        No ja jsem jezdil na PD-M324 a jsou celkem v pohode. Tezsi jsou kazdopadne protoze vedle klasickeho SPD zamku maji jeste ten plech okolo aby se na tom dalo slapat v normalni bote. Ale po te co jsem koupil tretry tak jsem prehodil pedaly za PD-M520 a jsem spokojenejsi, protoze porad spravne stelovat pedal aby byl zamek nahore nebylo pohodlne a vice mene bez treter uz nejezdim.
        Co se treter tyce tak na cykloturistiku pouzivam nejake Scotty nevim tedka presne znacku ale da se v nich i dobre chodit neco jak trakove boty, a jezdi se v nich taktez pohodlne.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: DD
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: výběr jednostranných pedálů

               

          Ty pedály Shimano PD-M324 jsou opravdu těžší, protože mají tu vroubkovanou obrubu z 3mm tlusté oceli, což umožňuje bezskluzové šlapání v normální obuvi, jakož i případnou montáž klipsen. Jezdím také v turistických tretrách, a to Specialized TAHO, které jsou charakteristické rozšířeným prostorem pro prsty. Chůze v pohodě, kromě kamení.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2008
          Autor: henry
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: výběr jednostranných pedálů

                 

            Podotýkám, že M324 žádnou plastovou vložku nepotřebují, druhá strana pod SPD je regulérní velký pedál, žádná nahrážka.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.09.2008
            Autor: henry
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: výběr jednostranných pedálů

             

        http://www.bike-eshop.cz/pedaly-welgo/pedal-mtb...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Novak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: výběr jednostranných pedálů

         

    třeba to pomůže http://www.roadbikereview.com/cat/drivetrain...

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: výběr jednostranných pedálů

         

    Já mám Shimano 525 (teda myslím, že je to tohle číslo) a naprostá spokojenost. Boty mám Diadory a moc boty má i Lake.

    U pedálů ber jednoznačně takové, jako jsou na tvém prvním odkazu. Dá se to totiž řešit i tak, že na oboustranný pedál se na jeden zámek naklapne taková plastová podložka a pak to plní funkci jednostranného. To je ale děsně blbý, protože plast dost klouže a občas i praskne.
    No u bot - tam si stejně budeš muset vybrat typ a značku takový, který ti bez problémů sednou.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: výběr jednostranných pedálů

           

      Kecáš píčoviny.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (debian ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: výběr jednostranných pedálů

         

    já jsem ten hybrid zkoušel... jednak plastovou podložku do SPD, která na jedné straně vytvoří nášlapnou plochu a pak ten normální pedál se zámkem na jedné straně. Mě osobně to nevyhovovalo, s otáčením byl opruz, furt se rozhodovat, kterou stranu použít, kvůli rámečku pedálu jsem ořezával kus vzorku podrážky na tretrách co jsem měl... Si myslim, že buď klasický SPD nebo klasický pedál, kompromis nebrat.
    P.S. abych uvedl i jiný názor, říkal mi někdo, kdo jel na kole napříč Asií, že jeli tyhle hybridní pedály jako sázku na jistotu, kdyby se něco podělalo na botech nebo zámkách tak zbývá ještě alternativa. Prý to v rámci možností splnilo účel, takže pro expediční režim vhodné.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: výběr jednostranných pedálů

           

      Jsem rád,že jsi to zmínil.Jeden známý mně právě říkal,že si do SPD mám dát ten plast,ale zatím jsem neslyšel žádnou pozitivní referenci-takže nic i když je mi dost líto všech těch nádherných treter bez kufrů.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2008
      Autor: jinec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: výběr jednostranných pedálů

             

        ten plast do SPD mi přišel malý, měl jsem tendenci cpát botu co nejblíž ke klice a taky má dost hladký povrch. Ale je to moje zkušennost, někomu jinému to může vyhovovat.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: výběr jednostranných pedálů

         

    Vem Sh, je to jistota a držák. Jezdil jsem je v příp. nutnosti na malžečině kole několik let a poho .. JS.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2008
    Autor: JS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024