reklama

Marzocchi MZ Super Comp

Zdravim. Mam tuhle vidlici a nemuzu poradne o ni nic najit. Mate nekdo zkusenosti? Je k necemu? Mel jsem taky problem, ze se strhnul zavit (nevim, jestli ja, ale spise v servisu pri vymene kotoucovek). Nastesti postacil delsi srob, asi byl prave problem v tom, ze puvodni byl kratky. Dik za veskere info.

[ Zpět ]
Datum: 10.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (swenak)
  • Re: Marzocchi MZ Super Comp

         

    MZ Super Comp neznám. MZ Comp jsou dobrý, kámoš ji jezdí uř dlouho.
    http://marzocchi.com/template/listSPAManuals...
    Komentáře (k modelu 2005, který máš nepíšeš) třeba zde:
    http://www.mtbr.com/reviews/2005_front_shocks...
    STFG!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Marzocchi MZ Super Comp

           

      MZ jsou OEM vidlice. Naprosty zaklad a uvnitr by mela byt zvejkacka.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2007
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Marzocchi MZ Super Comp

             

        no, ale predpokladam, ze to neni uplne nepouzitelne, nebo bych snad mel rovnou pokukovat po jine? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (swenak)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Marzocchi MZ Super Comp

               

          Prakticke zkusenosti ti muze predat treba Zakarr (ale nemel verzi Super, nevim v cem se lisi; mam pocit, ze v historii nekde jeho nazor najdes).
          Osobne bych se MZ vyhla. Dystak MX (vzduchove, pomerne ale dost tvrde) nebo pak s ETA systemem (pruzinove, hodne citlive, unikatni system lockoutu a snizeni zdvihu).

          [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2007
          Autor: wewerka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Marzocchi MZ Super Comp

               

          Jak píše wewerka, měl jsem MZ, ale Race(100), ne Super Comp. Nevim sice co na ní bylo "Race", ale poté co jsem jí vyměnil za MX Comp jsem došel k názoru, že se jednalo o atrapu odpružené vidlice. Mělo to vevnitř elastoméééry a dostal sem z toho max.70mm zdvihu a to sem to měl povolený co to šlo.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2007
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Marzocchi MZ Super Comp

                 

            "Race" většinou znamená, že vidlice je ještě více nefunkční než klasická ;-))) Prostě tvrdé, nepohodlné něco, co stojí mnohem více než základní provedení ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 14.06.2007
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Marzocchi MZ Super Comp

         

    Diky za informace. Chvilku jeste pockam, mam ji druhy tyden, pak se uvidi. Predtim jsem mel jeste neco horsiho, RST Gila, nebo tak neco na Author Basic, todle mi pride alespon lepsi. Hlavne, ze ram je OK :-) DIky

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (swenak)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024