reklama

Mrkněte sem

http://roudnicaci.rajce.idnes.cz/Akce_Zavod...

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mok)
  • Re: Mrkněte sem

         

    A?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mrkněte sem

           

      ...a nic, to uz je jeho treti zalozeny tema na to, aby se pochlubil/a s timhle odkazem.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mrkněte sem

             

        Třeba je to polocajt :)

        [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2007
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mrkněte sem

         

    Marně hledám souvislost s lehokolem.....

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marti)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mrkněte sem

           

      To mas jedno, kdyz se nekdo pta na pohodlny sedlo na MTB, taky mu byva doporucovan lehac :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2007
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mrkněte sem

             

        nojo, jenže pohodlné sedlo na MTB je protimluv, buď chceš pohodlné sedlo nebo MTB, nemůžeš chtít oboje. A praktické využití MTB a třeba takovýho Azubu Maxe je k sobě daleko blíže, než pohodlnost těchto kol:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2007
        Autor: PavelŠ
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mrkněte sem

               

          Ja treba pohodlne sedlo na MTB mam.....

          [ Zpět ]
          Datum: 09.06.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mrkněte sem

                 

            Já mám zase lehokolo, na kterém projedu drsnější terén, než drtivá většina lidí na MTB:-) (což není domněnka, mám to odpozorované - málokdy se mi stane, že bych přes kritická místa (brody, schody, šutry, spadlé stromy) kolo přenášel a někdo mě předjel na MTB, zato celkem často v takových místech vidím MTB jezdce slézat z kol, zatímco já jedu)
            a mimochodem: jak dlouho je to tvoje pohodlné? I třeba po 14 hodinách jízdy bez větší pauzy?;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 09.06.2007
            Autor: PavelŠ
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mrkněte sem

                   

              I treba po 3 tydnech na kole je pohodlne. Navic ja taky nemusim slezat pred brodem:-) Schody taky sjedu i vyjedu. Sutry mi nevadi:-) Jen bych te chtel videt, jak skaces pres padlej strom:-))) Takovej kmen co ma 80 cm v prumeru...hmmm, to jses kabrnak:-)

              [ Zpět ]
              Datum: 09.06.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Mrkněte sem

                     

                však netvrdím, že jezdím přes 80 cm stromy. To ale nedělají ani "drsní" MTB jezdci (jen ti skutečně nejdrsnější). Zato drtivá většina běžných jezdců na MTB když vidí přes cestu spadlej strom o průměru 20 cm, tak z kola sleze (nebo dá aspoň nohy na zem), kolo přenese a pak nasedne (mám odpozorováno). Já ho přejedu.

                (1. všimni si, že nemluvím o možnostech MTB jako takového, ale o tom, jak ho drtivá většina lidí používá, ty k této většině patrně nepatříš, tak si to, co jsem napsal, nevztahuj na sebe. 2. leho-komunita mě možná považuje za někoho, kdo jezdí drsně v terénu, ale já to nijak neřeším ani netrénuju, přesto na ležáku projedu v podstatě totéž, co dříve na MTB (na kterém mám odježděno zatím asi pořád více hodin, navíc na ležáku jezdím do terénu méně často, než na MTB) - některé věci jdou hůř, v některých úsecích (v podstatě na všech aspoň trochu sjízdných cestách) jsem zase na ležáku o dost rychlejší, takže se to více než vyrovná. 3. pohodlí je dost subjektivní dojem. Také jsem některá klasická sedla (zejména stará kožená s pružinami) považoval za extrémně pohodlná, než jsem zkusil ležák. 3 týdny na kole není z hlediska definice pohodlí žádnej pojem. Pokud budeš jezdit 3 týdny na kole 5 hodin denně, tak tam máš spoustu času na regeneraci. Zkus někdy jet třeba 15 hodin v kuse. A samozřejmě pohodlí je individuální záležitost - můžeš být skutečně jeden z mála, kterým klasická sedla nevadí.)

                [ Zpět ]
                Datum: 09.06.2007
                Autor: PavelŠ
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Mrkněte sem

                       

                  Uy jsem nekolikrat jel 12 a 24 hodin. Horske kolo je od toho, aby se projelo kde co. To, ze nekdo sleze pred pidi kmenem....to je asi vejletnik. Musis srovnavat srovnatelne. Navic ja lehokolu fandim a vubec proti nemu nic nemam...naopak, rad bych ho casem koupil
                  Nejvic se mi libi, ze tu zas prosazujes lehokolo a zas ukazujes, jak jsi uzasnej:-) Vasek nadhodil, ze kdyz nekdo hleda MTB sedlo, tak vetsinou lezaci doporuci nove lehokolo...a zas ses ozval:-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 09.06.2007
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Mrkněte sem

                         

                    přečti si ten příspěvek, na který reaguješ, zejména tu část v závorce. Pak si přečti to, cos napsal. Jestli máš IQ>80, tak ti dojde, že se mi snažíš podsouvat něco, co jsem nenapsal, naopak jsem to již výše vysvětlil (znovu pro natvrdlé: opravdu nesrovnávám nesrovnatelné, jasně jsem napsal, že nemluvím o možnostech horského kola jako takového, ale o tom, jak ho drtivá většina uživatelů používá). Dej sem odkaz na jakoukoliv diskusi, kde jsem někomu něco vnucoval aniž by o to stál, myslím, že jej budeš hledat těžko (na dotaz na MTB sedlo jsem pokud vím nikdy nedoporučoval ležák, zato myslím kdekdo těžce nese, že když se někdo ptá na pohodlné kolo do terénu (čímž myslí polní cesty), tak že mu doporučím ležák - to ale není vůbec mimo). A teď se ozývám zcela na správném místě, protože jsme v sekci o ležácích;-) A mimochodem mám doma několikanásobně víc klasických kol než ležáků - nejsem žádnej militant, jen popisuju věci tak, jak podle mých zkušeností skutečně jsou (což je ale v diskusi normální, ne?) - pokud někdo tvrdí, že se na ležáku nedá jezdit v terénu, je to asi stejný, jako kdybych já tvrdil, že se na sjezdovým kole nedají skákat skoky 2 metry vysoko, protože já jsem toto nikdy nedělal.
                    A úžasnej jsem, o tom nehodlám diskutovat, každej kdo mě zná ti to potvrdí (a kdo ti to nepotvrdí, tak mě asi zná málo) ;-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 10.06.2007
                    Autor: PavelŠ
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Mrkněte sem

                           

                      Fascinuje me, jak dokazes porad urazet lidi. Ty tve opakujici poznamky k me inteligenci si laskave strc nekam!!! Blbecka si tu delej z nekoho jineho!!!

                      Ja jsem ti laskave napsal, ze lezaky muzu a ze kvuli tomu nic nemam. A ja a Vasek jsme ti tu ze srandy napsaly, jak to je s doporucenim MTB sedla...a ty ihned utocis!!! A to neni poprve!!!

                      [ Zpět ]
                      Datum: 10.06.2007
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Mrkněte sem

                             

                        dobře, tak možná seš inteligentní, ale slepej nebo přečteš každou třetí větu a pak reaguješ (kde jako argument proti mě použiješ něco, co jsem sám zmínil a vysvětlil jak to myslím). Nikdo jiný tu takto blbě nepíše, takže z nikoho jiného bohužel blbečka dělat nemůžu;-)

                        (...........líbí se mi, když někdo pochopí nějaký vtip a zasměje se mu. Ještě víc se mi ale líbí, když ten vtip nepochopí, vezme si to jako osobní útok, křičí vykřičníkama a nepříčetně se vzteká, až se mu pletou písmenka a slova, díky Michale:-) mohl bys na svoji obhajobu přidat ještě nějakou poznámku o svém vzdělání a životních zkušenostech, ať se pobavíme:-).................)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 10.06.2007
                        Autor: PavelŠ
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Mrkněte sem

                               

                          Ja nevim, ale ted se tim tvym chytracenim docela bavime!!!
                          Nesneses, kdyz nekdo kritizuje neco, co si silne obhajujes, vid....a strasne te to tlaci. Proto ihned zacinas urazet a plivat kolem sebe!!!:-)

                          [ Zpět ]
                          Datum: 10.06.2007
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Mrkněte sem

                                 

                            Jo, teď jsi mě odhalil, jsem chytrák a opravdu mě to baví. Nesnáším, když někdo kritizuje moje hračky nebo dokonce tvrdí, že neexistují, to mě opravdu vytlačí. Bohužel už budu muset končit, protože jak jsem tu rozčilením máchal rukama, tak jsem si na klávesnici urazil spoustu kláves a psát stylem Alt+číslo je poněkud zdlouhavé. Taky mám úplně poplivaný monitor a už na to skoro nevidím.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 10.06.2007
                            Autor: PavelŠ
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Mrkněte sem

                                   

                              moooc pěkná výměna názorů. Tak a teď mi hoši vysvětlete na co je takové lehokolo (na fotce jsem již viděla). Já bych na tom usla, už se mi jednou stalo že jsem usnula na¨klasickém kole a vzbudila se když jsem přejížděla středovou čáru.:-)

                              [ Zpět ]
                              Datum: 02.07.2007
                              Autor: xanti
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                              • Re: Mrkněte sem

                                     

                                Na zadním sedadle lehotandemu se spí docela dobře, mám to vyzkoušené.

                                [ Zpět ]
                                Datum: 02.07.2007
                                Autor: Jirka
                                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

349 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024