reklama

Problém s přihlašováním

Včera jsem se zde registroval a mám problém s přihlašováním.
Vždy, když se chci přihlásit, tak při zpuštění stránky nakole.cz v přihlašovacím formuláři musím zatrhnout políčko: příště automaticky jinak se prostě nepřihlásím. Dál když se konečně přihlásím, tak po každým obnovení stránky (např. stisknutím F5) se mi to automaticky odhlásí. Stejně tak se mi to odhlašuje pokaždé, když kliknu na jakýkoli další odkaz (např. otevřu něco v diskuzi). Je to normální, nebo je v něčem chyba? Jinak používám prohlížeč Firefox 2.0

[ Zpět ]
Datum: 06.06.2007
Autor: MirrA88
  • Re: Problém s přihlašováním

Tak nevím, jestli to je to tak úmyslně nastavené, ale poté, co jsem založil tohle téma mi to už začalo normálně fungovat :-) Takže už je všechno v pořádku.

[ Zpět ]
    Autor: MirrA88
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Problém s přihlašováním

To je test pro nově příchozí. Pokud to neustálé automatické odhlašování psychicky zvládnou a do dvou dnů to nevzdají, tak jim to admin opraví a jsou přijati za právoplatné členy komunity. Tady totiž vydrží jen opravdu silní jedinci :o))))

[ Zpět ]
      Autor: ckp13
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
dnes
ahoj, hledám parťáka primárně na víkendové vyjíždky za Prahu (jsem z Praha 4) nebo do Jizerek, na single trek atd.…

Hledám: Kdo má chuť a čas

včera
Ahoj, V polovině května vyrážím z Českých Budějovic do Terstu. Jedu na těžko. Spavam v přírodě. Předpokládám…

Hledám: květnový cyklovandr

Hledám: květnový cyklovandr
20.04.2018
Ahoj někdo na květnový cyklovandr do hor a podhůřé balákánu,Ukrajiny nebo Slovinska nebo něco podobného. …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

169 cyklistů (8 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018