reklama

Tašky Sportarsenal

Po pročtení zdejšího fóra jsem si objednala tašky SA, dvě velkoobjemové 509 a horní spacákovou 599. U jedné 509 jsem hned objevila závadu - opačně našitý suchý zip na klopě malé tašky, takže předpokládám reklamaci.
Nejsem si zcela jista s jednou drobností u té 599 - návod či nějaký náčrtek k ní není... nejspíš bych na to při podrobnějším zkoumání přišla sama, ale pokud by i tady byla nějaká chyba, tak bych ráda vyřídila reklamaci najednou a co nejdřív...
Máte-li někdo tuto tašku: Jsou k ní dvě odnímatelné boční kapsy na zip. Jak se tyto boční kapsy k tašce připevňují? Zezadu mají jednak jakási "očka" a řekla bych, že se tedy těmito očky navlečou na popruhy, co jsou kolem brašny. Musí se předtím vyvléci přezky, ale mělo by to jít... K tomu ovšem mají ty boční kapsičky zezadu suché zipy - háčkovou část. A zaboha nemůžu najít, k čemu by mohly být dobré... Takhle na první pohled to vypadá, že příslušný protipásek chybí... ale třeba jen nevím, kam se dívat...

[ Zpět ]
Datum: 05.06.2007
Autor: Ifča
  • Re: Tašky Sportarsenal

         

    o))))) taky je mám. Bezva krám na jedno použití. Brzo se Ti na nich utrhne horní díll - je tam jenom jeden šev. Hlavně si je pořádně přidělávej na kolo nebo Ti vytrhají dráty jako mě v Maroku.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tašky Sportarsenal

           

      No,zatím hledám, JAK přidělat... tedy ne na kolo, ale jeden kus tašky k druhému... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2007
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tašky Sportarsenal

             

        Byl jsem se na to podívat, ale našel jsem jen ty malý taštičky (debilní), takže ty rozdrásaný velký sem nenašel a nemůžu Ti poradit. Jezdi radši s Deutříkem, má to výhody o))))))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tašky Sportarsenal

         

    Nuz asi Ti nedopoviem, mam tie bocne tasky od SA ale ziadne suche zipsy som na nich nenasiel. Ja mam len prevlecene dva popruhy, co su okolo tasky cez tie styri ocka na bocnej taske. Je mozne ,z e SA robi zase nejaky nvy model. Ked zabudenes na tie suche zipsy, bude problem?Ja mam od nich tasky uz asi 4 roky a som s nimi spokojny. Jednu nosim kazdy den do prace, cely rok v lete v zime a zatial drzi, zlomila sa mi taka umelohmotna vystuz vzadu, ale ta sa na novych taskach uz nepouziva a ja som si dal kamaratovi urobit tu vyustuz kovovu.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2007
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tašky Sportarsenal

           

      Aha... já to asi s tím popisem překombinovala. Ty malé taštičky se suchými zipy se mají připevnňovat k té horní spacákové brašně.
      S těmi bočními momentálně zatím problém nemám (pravda, pokud odhlédnu od toho, že je napsáno, že se připevňují ALU háky + gumicuk s háčkem + pojistka a já zatím nepřišla na to, co je tou pojistkou... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2007
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tašky Sportarsenal

             

        Poistka je asi ten suchy zips vzadu hore na taske , ten by sa asi mal omotat okolo nosica, aby sa nahodou nestalo,ze sa taska pri prejazde nerovnostou vyhakne z tych hacikov. Mne sa to vsak stalo len raz, aj to si nie som isty, ci som ju nahodu nezahakol zle, ked som sa ponahlal do roboty.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2007
        Autor: Jaroslav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tašky Sportarsenal

               

          Tak koukám - věci se komplikují ... "vzadu hore na taške" letošní model zřejmě žádný suchý zip nemá... :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2007
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tašky Sportarsenal

                 

            Na zadnej strane bocnej tasky (art 509) byval v strede medzi kovovymi hacikmi suchy zips. Ked sa taska zahakla (najprv dole za hacik s gumicukom , potom hore dvoma hakmi na taske ) tak sa ten suchac omotoal okolo nosica ako poistka. Ked tam suchac nemas, tak si vetu o poistke "vygumuj " v navode :-). (patril asi k minulorcnemu modelu)

            [ Zpět ]
            Datum: 05.06.2007
            Autor: Jaroslav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tašky Sportarsenal

         

    Este jednu drobnost som zabudol. Mam aj tu hornu spacakovu, ale ta sa velmi zle pripevnuje na nosic, takze ju vobec nepouzivam. Ked potrebujes nabalit vela veci, je lepsie mat styri tasky (dve vpredu).

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2007
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tašky Sportarsenal

           

      A mas nosic od Arsenalu? Kde kdo si tu ztezuje, ze se to tam spatne dava a ja porad nemuzu pochopit, proc vam to tam nejde. Ja to mam nasazeny a pridelany behem 10sec!!! Spis se bojim, ze ty suchace pujdou casem do kopru, ale zatim je to v pohode...

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tašky Sportarsenal

             

        Myslim, ze ten nosic nie je od arsenalu, ale to je asi jedno, lebo som sa pytal aj vyrobcu, ako sa spacakova brasna uchytava a ich odpoved bola, ze gumicukom. Ale nakoniec som zistil ze ta spacakova je aj tak na nic, lepsie su styri tasky (lepsie rozlozena zataz na bicykle), tie aj tak nemam nikdy plne, takze mito aj na vacsi vylet staci. Jazdime totiz turisticke trasy, ziadne tereny, takze tak ako to mame to pre nas uplne vyhovuje. Tie bocne sa jednou rukou pripevnia za 2 sekundy (nemeral som, ale to je vlastne jedno), problem bol so spacakovou. Suchace som ale na nej ziadne nemal, mozno ich medzicasom vylepsili a kazdy rozpravame o inych taskach :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2007
        Autor: Jaroslav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tašky Sportarsenal

               

          Mozna mluvime:-) Ja mluvim o spacakove ART. 599:-)
          Ta ma ve spod takove pasky se suchacem. Ty se jen obtoci kolem nosice a prilipnou. Opravdu prace na 10sec.
          Jinak 4 brasny jsou asi nejlepsi. Taky o tom uvazuji.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tašky Sportarsenal

                 

            Tak uz asi rozumiem, Na mojej sice boli tiez suchace, ale boli prisite na popruhu, ktory bol okolo celej tasky, takze najprv sa musel popruh pracne vybrat prevliect pod nosicom , suchace zalepit a potom popruhy zase nasadit spat okolo tasky. Ja som to skusil vylepsit, popruhy som prestrihol a spojil nejakou prackou, aj tak som mal problem uchytit tie suchace, ked som mal zboku uz pripevnene dve bocne tasky. Ked som dal prvu spacakovu, zase som mal problem s bocnymi. Nakoniec som to vyriesil, ako som pisal, to sa mi zda najlepsie (teda mne to tak najlepsie vyhovuje).

            [ Zpět ]
            Datum: 05.06.2007
            Autor: Jaroslav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tašky Sportarsenal

                   

              Ja bych ted lhal, ale ty moje jsou tusim taky na popruhu. Nic jsem rezat nemusel, nic jsem nikde provlikat nemusel!!!! Jen jsem nasadil bocni, na to posadil spacakovku a tyhle cancoury se suchacem (jsou dlouhe asi 10cm) jsem zespoda prilepil kolem trubky nosice.

              [ Zpět ]
              Datum: 05.06.2007
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tašky Sportarsenal

                   

              Sucháče jsou na tom popruhu pořád, pokud se na ně koukám - ale ze spodní strany. Takže se fakt jen odlepí, provlečou a zalepí zpátky... Pravda, mám jisté pochyby, že tohle má udržet naloženou tašku na nosiči... ale snad je to už ozkoušené...

              [ Zpět ]
              Datum: 05.06.2007
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Tašky Sportarsenal

                     

                Kdyz budes mit bocni poloprazdne, tak je to fakt problem. Ale jakmile jsou plne, sedi to uplne skvele....Ona ta spacakovka v podstate nesedi na nosici (ten je uzky), ale na nosici a na bocnich brasnach....pak ma dostatecnou oporu.

                [ Zpět ]
                Datum: 05.06.2007
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tašky Sportarsenal

         

    Ja ted marne patram v pameti, ale ja tam zadne suchace asi nemam...urcite nemam. Mam jen ty stahovaci popruhy provlecene temato ockama...tim se to pritahne k brasne. Blby je, ze kdyz nemas brasnu plnou, tak to fakt ma tendenci lezt do kola. Me se to jeste nestalo, ale davam si na to bacha.
    Jo a jak psal Mirek. Moc to nestahuj, jinak ti zustane ten sustak s tema snurkama v ruce:-) Ja mam dve brasny a obe se mi tam roztrhli behem prvnich 14 dnu putovani s novejma brasnama. Nevim, jak to maj letosni modely, ale ten muj tam ma jen jeden sev a to je fakt na prd!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tašky Sportarsenal

           

      este malicka poznamka, pozrel som si moju tasku SA 509, ta je aspon styri roky stara, na vrchu nie je nic prisite.(ziadny sustak) Tunel na stahovaciu snurku bol vtedy usity z toho isteho kusa materialu, co aj cela taslka, len na hornom konci bol material zohnuty do lemu a dvakrat presity. V tomto smere som nemal s taskami nikdy ziaden problem.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2007
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tašky Sportarsenal

             

        Ja ted koukam na katalog a tam 509 nemuzu najit??? Ty bocni maji oznaceni 508.
        Kazdopadne starsi model byl delanej lip. To je docela zname, protoze spousta lidi ho ma a nema s tim limcem problem. Ale u novejsich verzi je ten limec ze sustaku a k tomu pevnemu hadru prisit pouze jednim stehem!!!! A opravdu to nedrzi. Znam uz spoustu lidi, jenz na to nadavali:-))) Je to jedinej, ale poradnej nesvar techto brasen...jinak jsem s nima maximalne spokojenej. Mozna az budu v CR, tak se na to zajdu zeptat....maj fabriku za kopcem:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2007
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tašky Sportarsenal

               

          Jo, správně - ten překlep jsem na začátku asi udělala já, a pak už se táhne... 508 je to...
          No, a v katalogu jsou taky pěkně vidět ty podlouhlé taštičky na bocích u č.599... pokud je jen navléknu na ty popruhy, tak mi nejspíš sjedou dolů - asi to mají jistit ty suché zipy vzadu, ale nevím, proti čemu je nalepit...

          [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2007
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

395 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024